Jaký je nejlepší způsob, jak krmit orchidej? To je tajemství, které odhalují všichni zkušení zahradníci, a orchidej tuto složku ocení a bude velmi bujná.

Lžíce a orchidej

Orchidej   není jen krásná a elegantní, je to rostlina ,   která vyžaduje neustálou péči a hodně pozornosti. Ideální umístění je vlhké a slunné místo, jako např. B. prádelna nebo koupelna. Také by mělo být dostatek vody pro hydrataci, ale příliš mnoho, protože to může hnít kořeny. Zkrátka obtížná a krásná jako vždy, je to rostlina milovaná všemi z pochopitelných důvodů. Školkaři   vždy používali k vyživování rostliny přísadu, která nebyla nikdy odhalena   Konečně to dospělo do bodu, kdy ho může každý využít pro domácí pěstování orchidejí.

Tajná přísada, která vyživuje orchidej a dělá ji velmi svěží

Pokud máte doma orchideje, je téměř nemožné udržet je tak zdravé, jako by to udělal odborník v oboru. Je důležité   , aby domácí prostředí bylo elegantní, stejně jako zdravé a bujné květy. Rostliny potřebují důležité živiny, zejména orchideje. Integraci lze provést pomocí přírodních ingrediencí, které najdete přímo doma. Navíc v tomto konkrétním případě mluvíme také o nedostatku odpadu právě proto, že se používá konkrétní přísada, která se běžně likviduje jako odpad.

Ingredience   k použití jsou   :

  • voda na vaření rýže 1 litr;
  • glutamát monopodium 2/3 gramu;
  • Láhev s rozprašovačem;
  • Bazén.
Voda na vaření rýže

Postup je velmi jednoduchý: stačí vzít nádobu, nalít vodu z vaření přímo do ní a poté přidat glutamát. Dobře promíchejte a   spojte ingredience. Poté navlhčete půdu orchideje získaným magickým roztokem a nalijte tekutinu do rozprašovače, aby se také namočily listy a stonek.

Jaké vlastnosti má rýžová voda?

Voda na vaření rýže   je cenná pro všechny rostliny, zejména orchideje. Směs lze použít jako zálivkový roztok, přičemž vždy dbejte na smáčení listů a stonků. To se samozřejmě musí provádět každé dva týdny, aby rostlina získala všechny živiny, které potřebuje, aniž by se to někdy přehánělo. To je zvláště důležité, pokud rostlina není v klidu.

zdravá orchidej

Existují také některé velmi důležité podmínky. Ve skutečnosti je důležité, aby voda na vaření rýže nebyla slaná. Pokud byla nasolena pro přípravu rýže, nedoporučujeme ji používat k zalévání rostliny, protože existuje riziko poškození    jejího růstu a blahobytu . Není důležité pouze to, aby voda na vaření úplně vychladla. Použití horké nebo vroucí vody by mohlo rostlinu zabít a způsobit obrovské škody.

Je to   metoda bohatá na vlastnosti   a živiny pro samotnou rostlinu, pokud se používá optimálně, jak to dělají odborníci v oboru.