Jde o revoluční čínskou metodu a díky těmto ingrediencím se můžete švábům okamžitě rozloučit.

citronem a česnekem

Jak přimět šváby    , aby opustili dům ? Je to velmi jednoduché: pouze tato starodávná čínská metoda s přírodními ingrediencemi stačí k tomu, abyste se s těmito zvířaty jednou provždy rozloučili, aniž byste jim ublížili. Pojďme společně zjistit, co to je?

Proč švábi vstupují do domu?

Švábi jsou otravný a nežádoucí hmyz, který často zamořuje domy a způsobuje nepohodlí a starosti jejich obyvatelům. Důvody   usídlení tohoto hmyzu   v domácím prostředí mohou být různorodé a závisí na různých faktorech.

Jednou z hlavních příčin výskytu švábů u vás doma je přístup k jídlu a vodě. Tento hmyz je přitahován rozkládající se organickou hmotou a potravinovým odpadem  , které pro něj představují zdroj potravy. Nedostatečná hygiena, např. Například nedůkladné čištění kuchyní a spíží může vést k napadení švábem.

Další častou příčinou jsou praskliny a mezery ve zdech, podlahách nebo zařizovacích předmětech, kterými se švábi mohou dostat do domácností. Tento hmyz má velkou přizpůsobivost a je schopen   proniknout i těmi nejmenšími otvory  . Kromě toho může vlhkost a tma prostorů, jako jsou sklepy, sklepy a pod umyvadly, poskytnout ideální prostředí pro jejich usazení.

Přítomnost lze přičíst i pasivnímu přenosu přes předměty nebo balíčky ze zamořeného prostředí. Hmyz se může skrývat v krabicích, pytlích nebo jiných nádobách a po zavedení do nového domova se   rychle usadí a rozmnoží.

Švábi švábi

Důležité je, že švábi   jsou známí jako otužilí a schopní přizpůsobit se různým prostředím,   takže je obtížné je ovládat, jakmile se usadí. Proto je důležité přijmout preventivní opatření, aby se zabránilo výskytu napadení. Mezi užitečná opatření patří správné skladování potravin, pravidelné čištění místností, utěsnění trhlin a štěrbin a sledování   známek zamoření.

Čínská metoda odpuzování švábů

Řešením DIY je vyrobit si domácí repelent z přísad, jako je citron, česnek a alkohol –   spolehlivá čínská metoda   .

K přípravě tohoto   repelentu  budete potřebovat citron, dva stroužky česneku a denaturovaný líh. Nejprve nakrájejte citron na tenké plátky a oloupejte stroužky česneku. Vezměte skleněnou nádobu se vzduchotěsným víkem a vložte do ní plátky citronu a stroužky česneku. Poté do nádoby nalijte denaturovaný líh, dokud nebudou ingredience zcela zakryté. Uzavřete nádobu a nechte ji na chladném a tmavém místě asi týden.

Čínská metoda citronového česneku

Po přestávce   je repelent připraven k použití   . Můžete jej aplikovat v rozích domu, podél prasklin, okenních parapetů a dalších možných cest vstupu pro šváby.