Zahrada v ohrožení? S touto tekutinou můžete zlikvidovat všechny housenky, mravence a hmyz, kteří ji napadnou.

Insekticidní kapalina

Zahrada je nádoba plná hmyzu   , z nichž některé jsou zcela zbytečné a škodlivé. Do tohoto prostoru pronikají mravenci, larvy, brouci a housenky, aby se nakrmili a zcela poškodili úrodu. I v malém domácím prostředí je nutné používat tekutinu obohacenou o přírodní složky, které dokážou těmto útokům čelit. Pojďme společně objevit ingredience a   jak je nejlépe využít.

Kapalina na hubení zahradního hmyzu: přísady a použití

K odstranění všeho druhu zbytečného a škodlivého hmyzu ze zahrady existuje tekutina, která působí jako insekticid, částečně přírodní, s důležitou přísadou. Ingredience jsou   :

  • 2 lžíce mleté ​​kávy;
  • 2 lžíce bílého vinného octa;
  • Vodopád.

V uzavřené láhvi smíchejte kávovou sedlinu s vodou  a nechte alespoň týden marinovat. Ihned po filtraci se získá specifická kapalina bohatá na užitečné látky pro likvidaci parazitů nebo hmyzu. Přidejte   bílý ocet  a protřepejte látku obsaženou v nádobě s rozprašovačem.

Zahradní tekutina s kávovou sedlinou.

Tato silná tekutina se musí odpařit na listech rostlin a zeleniny. Smícháním těchto dvou složek vznikne přírodní insekticid, který je vynikající pro odpuzování všech druhů hmyzu, který   může způsobit vážné poškození zahrady  .

Látka   vydrží týden,   ale je lepší to dělat tak často, jak je potřeba. Chcete-li chránit rostliny a plodiny před útoky škůdců, opakujte proces jednou za měsíc.

Kávová sedlina pro rostliny: jaké vlastnosti má?

V zahradě, i když je malá, je neznámý svět, který se pohybuje. Zatímco některý hmyz je nezbytný pro přirozený proces (např. včely), jiný napadá a ničí úrodu. Řeč je o larvách, molicích, mravencích nebo   housenkách a dokonce i štěnicích   .

Hmyz v zahradě.

Pro hnojení rostlin je důležité použití kávové sedliny   . Neměli bychom je vyhazovat, ale raději jim dát druhý život. Snadno se přeměňují na zahradní živiny nebo zahradní pesticidy.

Mají dvojí funkci, a to hnojivo a hnojivo. Existuje mnoho živin včetně draslíku, fosforu,   dusíku, mědi, vápníku   a dalších důležitých minerálů.

Tyto prostředky lze samozřejmě využívat různě v závislosti na potřebách systému. Mletá kávová sedlina se dávkuje do jednoho nebo dvou šálků podle potřeby, aby rostlina měla všechny živiny, které potřebuje. Kromě toho   zůstává kyselost půdy nezměněna, zatímco hmyz rychle prchá.

Tato živina může být přidána přímo do půdy v kapalné formě nebo ve formě prášku, jak je popsáno výše. Pro   další podrobnosti   nebo v případě pochybností se vždy poraďte se svým důvěryhodným zahradníkem: profesionál vám dá pokyny k použití této životně důležité a příbuzné látky.