Vytvořte si tuto smrtící past na komáry zdarma a můžete se tohoto problému zbavit. Nejenže ušetříte, ale můžete se spolehnout i na zcela přírodní prostředek. Zde je to, co musíte udělat, abyste z toho všeho měli prospěch.

past na komáry

Se začátkem letního období se problém otravných komárů rychle vrací. Hmyz, který nám svým kousnutím, zarudnutím kůže a silným svěděním způsobuje různé nepříjemnosti. S touto extrémně účinnou pastí se můžete zdarma zbavit komárů, takže díky tomuto účinnému prostředku můžete také těžit z optimálních úspor. Detaily, aby se to stalo.

Zdarma past na komáry

Jak jsme již zmínili, často jsme nuceni hledat řešení, pokud jde o komáry a jejich přítomnost, která je často otravná. Pomocí níže uvedené metody máte možnost  sami  postavit smrtící past na komáry, aniž byste cokoli utratili. Můžete tak ušetřit peníze a zároveň mít možnost tento problém vyřešit.

Zdarma past na komáry

Navíc   s tímto typem pastí můžete odstranit i problém s komáry, mouchami a mouchami   . jste zvědaví? Čtěte tedy dále a vězte, že k vývoji této zcela přírodní metody budete potřebovat produkty, které se obvykle již nacházejí ve vaší domácnosti.

Takto si snadno připravíte domácí lék

Buďte v tomto bodě trochu opatrní, protože tato metoda zahrnuje řadu kroků, které je třeba přesně dodržet. První věc, kterou musíme udělat, je     získat dvě plastové lahve o objemu alespoň jeden a půl nebo dva litry.

Dále budete potřebovat   pivo, vodu, med a   čerstvé nebo suché pivovarské kvasnice.

Miláček

Kromě těchto prvních ingrediencí budete muset přidat další: budete potřebovat lepicí pásku   , hliníkovou fólii, nůžky a LED světlo   , které jsou pro výrobu pasti velmi důležité.

Zapínání a vypínání tohoto malého světla musí být provedeno pomocí mechanismu připojeného k baterii.

Prvním krokem k výrobě této speciální pasti je vzít jednu ze dvou 30 cm vysokých lahví. Na 10 cm, začněte od hrdla, sjeďte dolů a odřízněte jej, přičemž vám zůstanou   dvě části láhve  .

Nyní musíte vzít horní část, sejmout uzávěr a poté   jej  vložit dnem vzhůru do druhé části lahvičky .

U druhé láhve počítejte 10 cm ode dna a odřízněte ji stejným způsobem jako u první láhve.

Tímto způsobem získáte   jakýsi plastový kelímek   , který odříznete asi 45 cm odshora dolů, abyste vytvořili mnoho malých řezů ne větších než 5 centimetrů.

Další a poslední přípravné kroky.

Nyní začneme vyrábět směs, kterou dáme do pasti. Jako základní prvek používáme   pivo nebo vodu   , podle toho, co máte doma. Přidejte 4 polévkové lžíce zpracovaného  bílého cukru   do 250 mililitrů teplé vody nebo piva.

K tomuto smíchanému roztoku přidejte droždí  : sáček pro suchou verzi nebo kostku pro čerstvou verzi.

Droždí

Vzniklý  oxid uhličitý prý svým zápachem přitahuje komáry. Přidáním   medu   můžete také přilákat mouchy a motýly. K sestavení lapače potřebujete   přístup ke světlu   jeho vložením do skla pomocí lamel. Poté vezměte druhý kus plastu a vložte jej do sklenice se světlem.

Zalepte chlopně   a zabalte výslednou láhev do   hliníkové fólie   .

Přes den past přitahuje mouchy a komáry díky tekutině v ní a v noci jsou komáři přitahováni světlem.

Pamatujte, že hladina kapaliny by nikdy neměla   dosahovat horní části hrdla láhve  , aby neblokovala přístupové cesty. Přes den můžete také používat pouze tekutou část a vyhýbat se té světlé.

Zkrátka, jak jste mohli vidět, jde nepochybně o skutečně účinnou past, která vám umožní z domova zlikvidovat tento hmyz, který, jak jsme si řekli, může být nepříjemný a dokonce i škodit.

Ingredience, které potřebujete, jsou snadno dostupné, a proto nebude těžké je získat k sestavení pasti, která vás ochrání před hmyzem, a to vše   zdarma   . co víc chceme?