Je jasné, že domácí spotřebiče nám velmi usnadňují život. Potřebují však také trochu pomoci, aby odvedli co nejlepší práci.

Tento koncept platí pro jakýkoli spotřebič, včetně   praček a sušiček   .

Praní a sušení prádla s těmito zařízeními je velmi jednoduché a samozřejmě nevyžaduje žádné úsilí.

Zároveň je ale obtížné     odstranit chlupy, prach a chlupy přilepené na našem oblečení pouhým vypráním nebo vysušením.

Ale žádný strach! Vyřešení tohoto problému bude hračka. Musíte jen číst dál.

Při praní v pračce zbavíme oblečení chlupů a kožešin jednoduchou houbičkou.

K odstranění tohoto nepříjemného problému při mytí nádobí   stačí použít obyčejnou houbu   , kterou běžně používáme na mytí nádobí. V tomto případě může houba po   vložení do bubnu pračky   odstranit vlasy z našeho prádla.

Pozor:   Je nutné používat houbu, která není příliš drsná,   aby nedošlo k poškození oděvu. Po umytí můžeme houbičku vyndat z košíku a všimnout si, jak se do ní zachytily chlupy a srst.

Na druhou stranu, pokud chceme svůj problém vyřešit   před vložením oblečení do pračky, můžeme použít gumovou rukavici   .

V tomto případě je nutné   oděv dobře rozprostřít na hladký povrch   a poté jej přikrýt naší rukavicí. Výsledek pak jednoduše vložíme do koše na prádlo.

Pokud však   potřebujeme vyprat oděvy ze sametu nebo mikrovlákna  , látky přitahující chlupy a prach, stačí   je dát do pračky naruby   .

Jak odstranit vlákna a vlasy z našeho oblečení při používání sušičky.

Chcete-li z oblečení odstranit vlasy a chlupy,   jednoduše vložte  do sušičky prostěradlo  . Tímto způsobem fólie eliminuje elektrostatický efekt.

Aby sušička zůstala čistá a bez vlasů a prachu, doporučuje se   vyčistit nádobu každé dva cykly sušení   .

Budete muset vyjmout nádobu a odnést ji do dřezu. Po správném otevření odstraňte   veškerý nahromaděný prach a poté odstraňte všechny zbytky štětcem   .

Jednou měsíčně   jej omyjeme mýdlem a vodou,   vždy kartáčkem.

K čištění vnitřku sušičky však potřebujeme nastříkat   roztok z trochy vody a trochy octa na hadřík   a vyčistit celý vnitřek i buben.  Toto čištění by mělo být prováděno alespoň dvakrát ročně .

Abychom nádrž vyčistili  , stačí do ní nalít trochu   octa   a poté vše lehce protřepat rukama a poté vyprázdnit.

Řekl bych, že v tuto chvíli se prostě musíme pustit do práce.