Orchideje budou krásné, zdravé a kvetou nepřetržitě po dobu tří měsíců: stačí je použít podle doporučení odborníků.

Nalijte ji na orchideje.

Mít doma orchideje  neznamená jen je chovat jako dekorace k vylepšení domácího nábytku. Péče o ně je koníčkem a relaxační činností, ale zároveň je důležité mít zdravé a krásné rostliny. Při péči o orchidej je třeba dodržovat mnoho preventivních opatření, od krmení až po zalévání.

Pokud nemáte   mnoho zahradnických dovedností,   riskujete, že uděláte drobné chyby, které ovlivní kvetení a výživu rostliny. Pro nepřetržité a zdravé kvetení doporučují odborníci pouze známý prostředek s jiným účelem.

Orchidej, rostlina náročná na péči

Orchidej je považována za jednu z nejkrásnějších a nejelegantnějších rostlin na světě. Je to cenný dárek, dárek, který  dodává domovu elegantní nádech a způsob, jak vyjádřit vděčnost. Na oplátku vyžaduje velkou pozornost, strategické umístění v konkrétní místnosti v domě a pravidelnou zálivku.

Orchideje a hnojiva

Neméně důležitá je výživa, jak odpařit její listy a jaká přírodní hnojiva/hnojiva použít, aby rostla a   její květy kvetly bez přerušení.

V řeči květin,  orchideje   také představují svůdnost tím, že se prezentují v různých barvách, každá královská a delikátní. Skutečnost, že je zvyklá pěstovat na jiných rostlinách, ji činí zranitelnou, když musí vše dělat sama.

První věc, kterou bychom měli udělat, je    najít v domě světlé místo s nepřímým světlem, ale také vlhkým. Koupelna, kuchyň nebo prádelna mohou být ideálním místem pro růst.

Složka, díky které orchideje kvetou nepřetržitě po dobu tří měsíců

Jako všechny rostliny, i orchidej potřebuje růst a kvést a ukázat své krásné barvy. Aby byly zdravé a krásné, je třeba vzít v úvahu přírodní složky, z nichž některé jsou zcela nečekané.

Nezapomeňte obohatit půdu   draslíkem a fosforem  a poté přidat speciální přísadu bohatou na přírodní vlastnosti pro její růst. Složky jsou následující:

  • 4 lžíce piva
  • 1 1/2 litru vody při pokojové teplotě
Pivo pro orchideje

Smíchejte hmotu, kterou lze použít jako   půdní hnojivo  , a ihned po zalévání aplikujte polévkovou lžíci. Jednou za měsíc můžete rostlinu také zalít přímo vodou a pivem s   přidáním fosforu a vápníku.

V každém případě   vždy pamatujte, že orchideje jsou velmi choulostivé   . Nejlepší je proto požádat o radu odborníky, kteří vám mohou pomoci se správným množstvím a způsobem. Jako alternativu tekutého piva lze uvažovat i o kostkách nakrájených pivovarských kvasnic, které se aplikují přímo do půdy jako dlouhodobé hnojivo.