Mytí oken vašeho domova,   ať už koupelnového nebo kuchyňského skla nebo jakékoli jiné části domu, není vždy snadné. Zejména v určitých situacích se okna velmi rychle a zvláště silně zašpiní.

Ale aby   se vaše okna leskla,   můžete se řídit naší radou: s tímto trikem téměř vdechnete nový život oknům vašeho domova! Zde jsou podrobnosti.

Trik, jak rozzářit vaše okna: Zde je návod, jak na to

Nejprve musíte   ohřát trochu vody. Není nutné ji přivádět k varu: například v mikrovlnné troubě ji uvaříte asi za 30 sekund. Jakmile je tato fáze dokončena, musíme do vody ponořit pár lžic   mastku  , asi 7-800 ml.Klidně můžeme použít klasický dětský pudr, který existuje na trhu.

Zahřívání vody slouží k  rozpuštění různých tuků obsažených v mastku. Znovu bychom však rádi zdůraznili, že voda nesmí vřít. Při aplikaci dávejte pozor, abyste nevdechli různé pudry. Po přidání do vody se musí dobře promíchat, aby se spojil s tekutinou: vše bude mít bělavou barvu.

V tuto chvíli můžeme vše vložit do nádoby, která nám umožní snadno to nastříkat na povrchy: představte si klasickou nádobu s   rozprašovačem  a třeba znovu použít tu, kterou máme doma prázdnou. Ujistíme se, že ji nejprve umyjeme.

Takto postupujete při čištění.

V tuto chvíli již máme vše potřebné k tomu, abychom   mohli pokračovat v mytí oken. Opět můžeme umýt jakýkoli typ skla: skleněná okna, zrcadla i stolní desky.

Používáme utěrku z mikrovlákna , která je velmi citlivá a zároveň zaručuje vynikající čisticí účinek  Před nástřikem přípravku odstraňte ze skla případné hrubé nečistoty pomocí vhodného hadříku. Nyní nastříkejte připravenou směs, aby se vaše okna leskla a snažte se pokrýt celý povrch.

Jakmile je toto hotovo, můžeme použít další hadřík z mikrovlákna nebo velmi měkký bavlněný hadřík. Ideální je  pokračovat v horizontálních pohybech, aby nedošlo k ponechání dílů nevyčištěných; Kolem blind rámu však můžeme dělat vertikální pohyby.

V souhrnu mezi fáze patří: nejprve oprášení utěrkou z mikrovlákna pro odstranění viditelných nečistot ze skla, poté nastříkání přípravkem a nakonec utření hadříkem pro co nejlepší čištění. Naše sklo bude zářit!