Není nic nepříjemnějšího než   žluté šmouhy na toaletě. Nejde však jen o čistě zrakový problém, ale úzce souvisí i s hygienou. Jak můžeme tento problém vyřešit? Zde je několik jednoduchých triků!

citron a ocet

Kombinace citronu   a octa  může být užitečná nejen v kuchyni, ale v mnoha dalších oblastech. Mezi tisíci možnými způsoby použití   stojí za pozornost zejména odstranění žlutých šmouh na toaletě. Můžete použít rozprašovač nebo vaporizér se třemi čtvrtinami octa a jednou čtvrtinou citronové šťávy (ujistěte se, že šťáva je dobře filtrovaná od semínek a dužiny).

V tuto chvíli stačí  nastříkat na koupelnové lišty a počkat alespoň několik hodin. Jakmile uplyne potřebný čas, pokračujme s trochou snahy a uvidíme náš záchod jako nový!

Skoncujte se žlutými pruhy na záchodě jedlou sodou a marseillským mýdlem

Dvě další položky, které se v domácnosti velmi běžně používají, jsou   Marseillské mýdlo a jedlá soda. V kombinaci jsou ideální pro   žluté toaletní linky. 

Jednoduše rozetřete jedlou sodu na zažloutlá místa a počkejte, až úplně přilne. Dále přidejte pár vloček marseillského mýdla zředěného trochou vody (pozor, ať neukápne jedlá soda).

Vše musíte nechat alespoň na jednu noc a je to!

kyselina citronová

  Pro tento účel je také velmi užitečná kyselina citronová . I v tomto případě jde o vynikající produkt z mnoha důvodů. Na žluté hygienické proužky stačí rozpustit cca 150-200 g přípravku v cca litru vody a rozmíchat. Bude nutné najít unikátní řešení.

Také v tomto případě musíme vše vložit do sprejové nádoby nebo atomizéru. V tomto okamžiku nastříkáme většinu získané tekutiny na žluté pruhy naší toalety. Směs je nutné nechat alespoň pár hodin odležet   . Konečný výsledek však bude opravdu vynikající!

Sůl a citron

Dalším zvláště účinným prostředkem na žluté pruhy na toaletě je   sůl v kombinaci s citronem. Jedná se o produkty s mimořádnou odmašťovací schopností, zejména ve vzájemné kombinaci.

Mohou být také velmi užitečné proti vápenci. Pokud chceme tuto techniku ​​vyzkoušet, stačí postižená místa posypat jemnou solí a následně vše zalít citronovou šťávou. Nechte působit, dokud vše nezaschne, a poté důkladně rozetřete. Konečný výsledek bude šílený.