Praní černého prádla v pračce není vůbec jednoduchá operace.

Ve skutečnosti má černá po několika umytích tendenci vyblednout a ztratit svou barvu.

Právě z tohoto důvodu při pokračování ve čtení najdete triky, které můžete použít při praní, které zachrání černou barvu z vašeho oblečení.

Pokud se však nyní oděv jeví jako vybledlý, můžeme mu dodat intenzitu černé pomocí čaje . Postup je velmi jednoduchý: stačí nalít 2 šálky čaje do pracího cyklu a barva bude jako nová.

Řekl bych, že je čas zjistit, jaké triky musíme použít.

perte černé prádlo ve 4 tipech na čištění černého prádla 3 1200x800 1

Zde jsou 3 tajemství, jak udržet černou barvu neporušenou na našich oděvech.

Před začátkem je však dobré pamatovat na to, že černé věci by se po vyprání neměly sušit na přímém slunci .

Ocet.

Během oplachování můžete použít bílý ocet . Abyste jej co nejlépe využili, stačí vzít umyvadlo, přidat naše černé oblečení a nalít do něj 2 šálky bílého octa . Poté nechte působit, poté oplachujte velkým množstvím vody po dobu asi 20 minut. Tímto způsobem ocet odstraní skvrny a zbytky pracího prostředku a zafixuje barvu na oblečení.

Slaná voda.

V tomto případě musíte před praním použít slanou vodu . Potřebujeme černé předměty na půl hodiny ponořit do umyvadla obsahující 2 litry vody a ½ šálku soli . Tato metoda způsobí, že barevné pigmenty ulpívají na oblečení. Poté to musíme vzít k umytí.

Otočte oblečení naruby.

Co musíme udělat, je velmi jednoduché: musíme použít mýdlo nebo prací prostředek vhodný na černé oblečení. Před vložením do pračky je však musíme obrátit naruby , aby se neztratila barva a oděv tedy nevybledl.

Po těchto užitečných radách si musíme vzít černé oblečení a pustit se do práce!