Smíchejte droždí a ocet: Výsledek uvidíte po pár minutách. Je to bláznivé!

Chcete-li šetřit peněženku a mít stále po ruce účinný čisticí prostředek, můžete   použít droždí a ocet  .

vysvětlím!

Úklid domácnosti je činnost, které se nelze vyhnout a která v dnešní době zabere spoustu času.

Používání přírodních produktů může pomoci tuto práci usnadnit, zefektivnit a dokonce i bezpečněji pro životní prostředí.

Ve skutečnosti některé prací prostředky, které si koupíte, často nefungují podle očekávání. Například k   odstranění vodního kamene z pánví a hrnců   je nutné používat přípravky, které dokážou odstranit zbytky oleje a jídla i ty nejodolnější skvrny.

Právě z tohoto důvodu   vám přírodní produkty umožňují   dosáhnout překvapivého výsledku   , aniž byste   poškodili pánve a prostředí, ve kterém žijete.

Smíchejte droždí a ocet, viz kvasnicový ocet

Míchání kvasnic a octa: schopnost přírodních produktů.

Ve skutečnosti   je ocet díky svým kyselým vlastnostem velmi užitečný produkt. K čištění hrnců a pánví pokrytých touto přísadou je nutné   je smíchat s vodou   . Směs by měla tvořit 2 stejné díly bílého octa a horké vody  a poté nechat vychladnout. Poté musíte pánve ponořit   do roztoku na 20 minut.

Pro větší účinnost můžete   přidat citron nebo citronovou šťávu    . Přidat můžete i   jedlou sodu   a   hrubou sůl  .

Po uplynutí požadované doby vyčistěte pánve   houbou nebo kartáčem s tvrdými štětinami,   dávejte pozor, abyste nepoškrábali povrch. Pro odstranění odolnějších usazenin je  však   možné vyrobit abrazivní pastu smícháním vody, octa a jedlé sody    .

Jakmile je vše bez skvrn a nečistot, vše, co musíte udělat, je   důkladně opláchnout horkou vodou   a   nechat uschnout na vzduchu  .

Smíchejte droždí a ocet: Vytvořte speciální směs.

Než půjdeme do detailů, je nutné pochopit, z   jakého materiálu je pánev a hrnec, který se má čistit, vyrobeny   . Ve skutečnosti se některé materiály, jako je hliník, mohou znehodnotit, pokud jsou ponechány ve vodě spolu s octem a jedlou sodou.

K ochraně povrchů lze použít   látku   nebo podložku , aby   se zabránilo usazování . Kromě toho byste se měli  vyvarovat  používání kovového nádobí    , které by mohlo poškrábat nepřilnavý povrch. S těmito malými triky vydrží vaše hrnce a pánve mnohem déle.

Pokud však již k poškození došlo a hrnce a pánve je třeba vyčistit, níže najdete správné řešení.

V několika krocích si můžete vyrobit   přírodní, domácí čistič  .

Tento čistič změní hru.

Chcete-li jej připravit, musíte si vzít   malou misku  a poté    vybrat následující ingredience :

  • 1 lžička prášku do pečiva
  • 150 ml libovolného čisticího prostředku
  • 100 ml alkoholového octa
  • 350 ml vody

V tuto chvíli stačí začít s výrobou mycího prostředku.

Nejprve   do misky přidejte ocet  a   rozpusťte v něm droždí a   dobře promíchejte. Poté přidejte   saponát podle chuti a vodu  .

Po důkladném promíchání   je směs připravena   k snadnému odstraňování vodního kamene z hrnců a pánví.

Při použití tohoto přírodního čisticího prostředku jednoduše nechte směs   chvíli působit na váze   a poté ji vetřete   . Poté je pánev jako nová.

Je tedy jasné, že používání výše uvedených přírodních produktů k čištění těchto věcí bude mnohem jednodušší a určitě i cenově výhodnější.

Vždy byste si však měli dávat pozor na to, jaký typ materiálu chcete vyčistit, abyste jej neopravitelně nepoškodili.

Užijte si úklid.