Důvěřujte tomuto jednoduchému řešení, abyste měli vždy velmi čistou pohovku: za pár minut bude jako nová.

Pokrýt

Čistota a hygiena vašeho domova je bezesporu velmi důležitým aspektem, který vám umožňuje žít ve vašem domově zdravý a spokojený život. Kromě podlah a polic   je nutné vyčistit i celý interiér domu,   aby se zabránilo hromadění prachu, mastnoty a všech druhů nečistot. V různých místnostech našeho domu je však nábytek, jehož čištění může být velmi komplikované. Vezměme si například pohovky   , které mají tendenci být špinavější než zbytek nábytku v domě.

Vyčistěte pohovku za pouhé dvě minuty: s tímto prostředkem bude vše jednodušší

Pohovka je   často používaný kus nábytku   , často k jídlu a pití. Téměř všechny pohovky mají skvrny nebo v každém případě nahromaděný prach a nečistoty.

Vyčistěte pohovku

Proto vždy přijde chvíle, kdy nám nezbývá nic jiného, ​​než pohovku umýt, aby vypadala opět jako nová. Není to snadný úkol, protože   pohovka je velmi objemný kus nábytku   a často se vyznačuje velmi jemnými látkami.

Není třeba zoufat, protože existují prostředky, kterými můžeme naši pohovku dezinfikovat tím nejlepším možným způsobem. Raději se nespoléhejte na chemická řešení, která se dají snadno sehnat ve specializovaných prodejnách. Rada je vždy zaměřena na přírodní a organická řešení.

První věc, kterou musíme udělat, je pořídit si nádobu, kterou naplníme horkou vodou. Jednoduše do nádoby přidáme tolik horké vody,   aby pokryla dno. Půl litru by mělo stačit.

Nyní potřebujeme ještě dvě důležité přísady: jedlou sodu a prostředek na mytí nádobí.   Do nádoby, kam jsme již nalili horkou vodu, přidáme lžičku   jedlé sody .

Jakmile je toto hotovo, přidáme   do nádoby další lžíci prostředku na mytí nádobí  a poté vše promícháme. Věc ještě není u konce, protože nyní vstupuje do hry třetí složka, která má rovněž velký význam.

Mluvíme o krému na holení, stejném, který se běžně používá na holení. Mnoho lidí to neví, ale   krém na holení má účinný dezinfekční účinek   , který může být také velmi užitečný pro důkladné mytí a dezinfekci sedacích souprav a další.

Použitím pěny na holení bude pohovka čistá a příjemně voní

Naberte na lžíci pořádné množství a vše nalijte do směsi.  Vždy se ujistěte, že jste dobře promíchali   . Nyní vše, co musíte udělat, je vzít měkký, čistý hadřík a ponořit jej do roztoku, který jste právě získali.

pěna na holení

Po dobrém promočení rozložíme utěrku na stůl,   přiložíme na ni poklici od hrnce   a přikryjeme utěrkou. Vezmeme gumičku a utěrku uzavřeme víčkem dovnitř, jako by to byl sáček.

Přidržíme-li knoflík víka,   můžeme pohovku otřít hadříkem,   aby se nábytek dokonale vyčistil vynikajícím roztokem.

Po několika intenzivních průchodech si okamžitě všimneme, jak moc produkt ovlivňuje hygienu pohovky  Nejvýraznějším efektem je pěna na holení, která nejen zabíjí bakterie, ale také velmi příjemně voní.