Domácí brusný krém na odstranění černých skvrn z plastových stolů a židlí

Každý rok se začátkem léta jsou terasy, balkony a zahrady obohacovány nábytkem jako jsou stoly, lehátka, židle atd. Časem, zvláště   pokud zvolíte bílou, začnou z různých důvodů černat. . Jak můžete v tomto případě problém vyřešit, aby opět vypadaly dobře? Existují DIY produkty , které   dokážou plast vyčistit a vrátit tak nábytkové části původní vzhled   . Podívejme se na detaily.

Domácí brusný krém na odstranění černých skvrn z plastových stolů a židlí

Pasta z jedlé sody:   Prvním řešením je   dát dvě lžíce jedlé sody do  misky a postupně přidávat vodu, dokud nezískáte hustý krém. Naneste ho na zčernalé místo a poté důkladně vydrhněte   starým zubním kartáčkem   . Poté nechte hodinu odpočinout. Jakmile čas uplyne, opláchněte jej a uvidíte, jak skvělý výsledek!

Citron:   Z půlky citronu vymačkejte šťávu a přidejte do láhve s litrem vody. Do směsi přidejte také lžičku saponátu na nádobí  Promíchejte a poté nanášejte na zčernalá místa houbičkou na nádobí, aby byla opět jako nová.

Marseillské mýdlo:   Do ​​kbelíku nalijte litr horké vody a přidejte dvě lžíce vloček Marseillského mýdla. Poté vezměte   houbičku, ponořte ji do kbelíku   a poté potírejte zčernalá místa, která se za chvíli vrátí do původního lesku.

Ocet:   Postup je stejný jako u marseillského mýdla, s tím rozdílem, že místo šupin je   třeba přidat půl sklenice octa   a poté přistoupit k čištění postiženého povrchu.

Kyselina citronová:   V tomto případě stačí   smíchat 150 g kyseliny citronové s litrem vody   , poté nalít do rozprašovače a poté přistoupit k čištění židlí, stolů atd.

Peroxid vodíku:   Přidejte 3 polévkové lžíce peroxidu vodíku, půl polévkové lžíce tekutého mýdla na nádobí a   2 polévkové lžíce jedlé sody   do jednoho litru vody. Vezměte hadřík, ponořte ho do roztoku a poté setřete černou barvu z nábytku.

K renovaci plastových sedaček vám také poskytujeme   tento videonávod  , který je podle nás opravdu zajímavý.