Mysleli jste si, že   práškový prací prostředek   je vhodný pouze do pračky? Velmi ses mýlil. Ano, protože   tento typ čisticího prostředku   je také zvláště vhodný pro   čištění naší toalety tím nejlepším možným způsobem   . Podívejme se jak.

Práškový prací prostředek s peroxouhličitanem sodným R5*: vlastnosti

Práškový prací prostředek   má řadu vlastností, které jsou naprosto funkční pro různé účely. Možná ne každý ví, že bělící vlastnosti tohoto pracího prostředku jsou působivé:   samotné granulované složení  mu umožňuje rozpouštět a „škrábat“ nečistoty.

Díky složení granulí   v   kombinaci s vodou se organické částice barviv snadno ničí. Ve skutečnosti se použití práškového pracího prostředku s perkarbonátem jeví jako prakticky ideální pro věci, jako jsou ručníky a ložní prádlo, ale také pro veškeré oblečení, které každý den používáme.

Je účinný i při 60 stupních. Některé práškové prací prostředky jsou obohaceny o   aktivní  kyslík   , který má zajímavou zvláštnost:   působí dezinfekčně a neznečišťuje ani   nepoškozuje životní prostředí.

Skutečná výhoda spočívá v přítomnosti   peroxouhličitanu sodného R5. Přítomnost tohoto přídavného prvku také činí prací prášek považován za vynikající produkt pro silně znečištěné oblečení a silně zatížené pračky.

Vyčistěte koupelnu práškovým čisticím prostředkem.

Podívali jsme se na vlastnosti práškových pracích prostředků. Nyní přejděme ke speciálním účelům, které představují jakýsi trik. Ve skutečnosti můžeme tento čisticí prostředek použít k   lepšímu čištění toalety   .

Obecně   může být záchodová mísa nažloutlá   a může mít skvrny způsobené usazováním vodního kamene a běžným používáním. To je normální a neznepokojující. Zejména z tohoto pohledu je prací prášek mimořádně užitečný.

Jednoduše přidejte   naběračku   do mísy a splachujte   záchod   . V této době je vhodné počkat, až voda zcela nateče do sklenice a teprve poté začít s distribucí prášku. Na místa a nejvíce nažloutlá místa se snažíme nanést více prášku.

Po dokončení této fáze musíte   počkat alespoň 30 minut   , než přípravek začne účinkovat. Jakmile uplyne nezbytná doba, musíme se pokusit odstranit přebytečný produkt: možná k tomu můžeme použít kartáč.

Když seškrábeme a odstraníme přebytečný prášek, můžeme si všimnout, že se tvoří hodně pěny. Štětec můžeme také nechat na záchodě dezinfikovat a následně vysušit.

Jakmile je tato fáze dokončena, můžeme spláchnout toaletu a okamžitě si všimnout toalety, která je prakticky jako   nová  !

*R5 perkarbonát sodný je ekologický bělicí prostředek, který má současně čisticí, dezinfekční a bělící účinek.