Praní bot v pračce: Perfektní výsledek, abyste se této chybě vyhnuli!

Pokud máte tento záměr, jsme si jisti, že jste se ujistili, že neobsahují kůži ani kožené části. Ve skutečnosti lze spřádat pouze boty z plátna nebo bavlny; U všech ostatních typů je nejlepší provést důkladné čištění ručně, doplněné speciálními kartáči a oplachovým prostředkem. Ale to jsou operace, které dobře znáte!

Vraťme se k tématu tohoto článku od nás! Vezměte si boty a   vyjměte tkaničky   a   vložky   , pokud nějaké jsou. Poté houbou odstraňte nejpovrchnější nečistoty. Nyní je spolu se  stuhami vložte   do síťky na prádlo   a   poté do   bubnu pračky   . Pokud chcete tlumit nárazy při praní, přidejte pár měkkých   ručníků  ,   eliminují hluk a starosti!

A pak?

Zvědavý? Nech nás začít!

Praní bot v pračce: Perfektní výsledek, abyste se této chybě vyhnuli!

Chcete-li správně vyprat plátěné nebo bavlněné boty, ujistěte se, že jste nastavili správnou teplotu: můžete se   pohybovat mezi 30 a 40 stupni,   aniž byste překročili teplotu, abyste neovlivnili přilnavost látek a gum. Počet otáček odstřeďování   nesmí  překročit 600  , aby bylo zajištěno bezpečné a bezrizikové čištění.

Použijte   malé množství   pracího prostředku a zvolte prací prostředek speciálně určený pro   jemné prádlo  Příliš mnoho mýdla nebo drsného čisticího prostředku může zničit vaše boty.

Jakmile je cyklus dokončen,   přichází rozhodující okamžik   :   sušení.

Pokud je obvykle dáváte na slunce, aby se operace stihla v co nejkratším čase, okamžitě změňte svůj zvyk. Ve skutečnosti může tato praktika nenapravitelně ovlivnit krásu vašich bot, zvláště pokud jsou barevné! Na těsnost má neblahý vliv kombinace teploty pračky, pracího prostředku a přímého záření. Nejlepší je skladovat je venku, ale na stinném místě. Jen tak budou dokonalé, jako nové!