Jak se zbavit molů, hmyzu a mravenců: jednoduchý a ekologický trik!

Začátek léta a veder   provází také příchod otravného hmyzu jako jsou mouchy, moli, mravenci atp. …na trhu je mnoho chemikálií, které je eliminují. Ale v posledních letech stále více lidí chce   bojovat proti hmyzu pomocí přírodních a domácích metod   a v tomto článku vám vysvětlíme, jak si vyrobit mouchový papír sami.

V letních večerech často chcete trávit čas venku,   zvláště odpoledne, když zapadá pražící slunce a můžete si odpočinout   , třeba sedět na zahradě nebo na terase, ale svítí tam jen jedno světlo,   nelétají jen komáři . oblasti, ve kterých se vyskytují, ale také můry a hmyz různého druhu.

Jak se zbavit molů, hmyzu a mravenců: jednoduchý a ekologický trik!

DIY papír na mouchy, silný papír na mouchy, lepící papír na mouchy, zelená past na mouchy, netoxické, eliminují mouchy, past na mouchy, past na škůdce.jpg Q90.jpg

Pokud si chcete vyrobit mouchový papír doma, budete potřebovat následující:

  • 100 ml ricinového     oleje __
  • 200 gramů vyrobeno ze speciální  pryskyřice   , kalafuny
  • 1 lžíce   medu
  • Vosk nebo balicí papír

metoda

Než začnete připravovat muškařský papír,   je nejlepší mít na paměti, že bude velmi lepivý. Proto je lepší si před odchodem vzít rukavice   . Takže první věc, kterou byste měli udělat, je pořídit si pro tento účel ten správný papír. Můžete získat vosk nebo balicí papír. Pak je potřeba   nastříhat nějaké proužky   a doporučená velikost je cca 30cm x 5cm.

Nyní si vezměte dva hrnce   , které budete používat pouze na výrobu mouchového papíru. Umístěte květináče na oheň ve vodní lázni a roztavte rostlinnou pryskyřici. Jakmile je to hotové, přidejte také ricinový olej a med. Jakmile vytvoříte síť proti muškám   , namočte papírové proužky a poté je zavěste na větve stromů, vedle oken, pod altán atd. na místa, která často navštěvujete.

K namáčení proužků je lepší   použít pinzetu   , kterou si uschovejte pro budoucí příležitosti.