Kombinace cibule a zubní pasty řeší zásadní problém společný mnoha lidem. Tak to musíte udělat.

Cibule se zubní pastou

Když zkombinujete cibuli a zubní pastu, získáte něco opravdu úžasného   . Je to také díky mnoha vlastnostem cibule, zeleniny, která se často používá v kuchyni, ale lze ji využít různými způsoby, protože má opravdu mnoho výhod.

Ve skutečnosti má cibule mezi svými četnými výhodami také silný antimikrobiální, antibakteriální a protizánětlivý účinek,   a proto bojuje proti některým bakteriím. Kromě své dekongestivní a expektorační funkce. Jíst cibuli je dobré pro srdce a předchází srdečním problémům. Chrání také tepny a krevní oběh.

Cibule - výhody a vlastnosti

Ale nejen proto, že cibule má močopudnou funkci a podporuje vylučování odpadních látek   . Zkombinovat cibuli se zubní pastou na zuby jste však asi ještě nezkoušeli. Tímto způsobem získáte něco, co řeší běžný problém a stává se stále populárnějším v Latinské Americe i mimo ni.

Zubní pasta je určena pro ústní hygienu, ale její složky fungují i ​​v jiných situacích. Hlavním účelem zubní pasty je proto bezesporu udržovat zuby čisté a obvykle obsahuje vodu, fosforečnan vápenatý a další zahušťovací pojiva.

zubní pasta

Existuje však několik alternativních použití   . Ve skutečnosti lze zubní pastu použít například k bělení nehtů, čištění tenisek, odstraňování skvrn, odstraňování příborů, odstraňování nepoddajných pachů a mnoho dalšího. Pojďme se ale podívat, co to udělá, když ji zkombinujeme s cibulí.

Cibule a zubní pasta: To je to, co můžete vytvořit

Kombinací cibule a zubní pasty můžete vytvořit krém   . Nepotřebujete však jen tyto dva produkty. Ve skutečnosti je také potřeba přidat lžíci jedlé sody a půl láhve Vaporubu   . Dávkování cibule a zubní pasty je vždy jedna polévková lžíce od každého.

Cibule by se však neměla používat takto, ale musí se připravit šťáva   . Jediné, co musíte udělat, je vzít cibuli a odstranit vnější obal. Omyjte, nakrájejte na měsíčky a poté dejte přes odstředivku. Později budete muset získanou směs přefiltrovat, abyste použili pouze šťávu.

Zubní pasta a cibulový krém na břiše s průhledným filmem

Kombinací již zmíněných produktů získáte zeštíhlující krém, který vám může velmi pomoci   . Stačí si ho nanést na břicho nebo kamkoli cítíte, že je potřeba a přikrýt igelitem. Můžete ho používat ráno i večer a krém skladovat v dóze s víčkem.

Je zřejmé, že krém nebude dělat zázraky a také je třeba jíst zdravě a pít hodně vody. Jediné, co musíte udělat, je vyzkoušet a zjistit, zda se dostaví výsledky, které mnoho žen tvrdí.