S tímto přírodním repelentem chraňte veškerý hmyz od vašeho domova. Je to velmi silné a nyní vám ukážeme, jak na to. To je to, co potřebujete.

přírodní repelent

Hmyz, ať už komáři, mouchy nebo jiní, je velmi nepříjemný, zvláště když napadne naše domovy   . S příchodem tepla se jich začíná objevovat ještě více. Vysoké teploty podporují jejich nárůst a s těmi pak začínáme mít otevřená okna a tím je větší šance, že se dostanou do domu.

Na trhu je mnoho prostředků a repelentů, ale většina je chemických a zápach je velmi nepříjemný. Měli byste však vědět, že přírodní repelenty je možné vyrobit i pomocí jednoduchých přípravků, které již možná máte doma   . Ve skutečnosti s největší pravděpodobností nemusíte nic kupovat.

Hmyz v domě

Ve skutečnosti   se nyní podíváme na to , jak si vyrobit přírodní domácí repelent pomocí jednoduchých přípravků a ve velmi krátkém čase   . Tímto způsobem se zbavíte otravného hmyzu v domě ve dne i v noci. Níže je vše, co potřebujete vědět o výrobě tohoto repelentu.

Domácí přírodní repelent: Zde je návod, jak na to

Jak jsem řekl, vyrobíme si doma přírodní repelent proti hmyzu. Je to snadné a nezabere to moc času. Slouží jako typ osvěžovače vzduchu, ale je také užitečný pro udržení hmyzu mimo dům. Níže se dozvíte, jak to udělat v několika krocích.

Nejprve potřebujete hrubou sůl   , asi sklenici. Vyberte si největší produkt, který na trhu najdete, protože je základem tohoto repelentu, který se chystáme vyrobit. Pak potřebujete 1 lžičku hřebíčku a lžíci alkoholu zředěného na 70 %   . Nakonec budete potřebovat   půl sklenice aviváže   s vůní, kterou preferujete.

hmyz

Pak budete potřebovat plastový tác nebo plastovou či skleněnou nádobu, kam vše vložíte   . Začneme tím, že hrubou sůl nasypeme do misky a poté přidáme lžíci alkoholu. Nyní přidejte půl hrnku aviváže a poté vše promíchejte. Vše můžete dobře promíchat lžící.

Pokud se vám zdá, že roztok, který mícháte, je příliš tekutý, přidejte více soli. Poté vše nalijte do přiložené nádoby. Dobře rozetřete, vše vyrovnejte a nyní odstraňte zuby. Jak jsem řekl, potřebujete lžičku. Musíte je přidat do již nalitého roztoku.

přírodní repelent proti hmyzu

V tuto chvíli je roztok, přírodní repelent, hotový a můžete ho umístit k oknu, k pultu nebo na místa, kde si všimnete, že je tam hodně hmyzu. Zápach vám nebude obtěžovat, ale bude velmi obtěžovat hmyz, který ho bude držet dál od vašeho domova.

Na zbavení se nežádoucího hmyzu se skvěle hodí zejména hřebíček   . Ve skutečnosti je to jedna z nejstarších metod, protože mnoho z nich netoleruje zápach. Snadno je najdete ve většině dobře zásobených supermarketů nebo prodejnách zdravé výživy. Cena je nízká a nepřesahuje pár eur.