Čištění   kamen může být obzvláště namáhavé a neplodné. Z tohoto důvodu je hledání nových metod pro úspěšnou operaci bezesporu vynikající nápad. Je zřejmé, že jde o povrch, který si během dne hodně zvyká: ostatně téměř každý z nás vaří na sporáku   prakticky každý den   .

To způsobuje časté znečištění desky. Aby nedocházelo k usazování nečistot a  množení choroboplodných zárodků  , je nutné vždy udržovat vše čisté. Jak ale udržet prostor kuchyňského sporáku lesklý a uklizený? Zde je kutilský trik, který pro vás bude neocenitelný.

Vysoce leštěná varná deska – žádné dražší produkty

Zvláště pokud   je deska vyrobena z  oceli   , musí být čištění důkladné. Je to způsobeno především rizikem  neopravitelného poškrábání povrchu. Místo řešení problému byste nakonec způsobili škodu. S trikem, který vám brzy prozradíme, vyčistíte celý povrch kolem sporáku obzvlášť precizně a efektivně.

Příliš často jsou na internetu a v televizi nabízeny konkrétní produkty, které ve skutečnosti problém s nečistotami dostatečně neřeší. Některé z nich jsou také velmi agresivní a představují riziko  nenávratného poškození desky   . Navíc je třeba říci, že některé z těchto produktů jsou obzvlášť drahé a to není radno podceňovat.

Proto, abychom ochránili jak vaše tašky, tak příslušný povrch, rozhodli jsme se vám představit tento kouzelnický trik.

Trik se zubní pastou

Produktem, o kterém mluvíme, není nikdo jiný než   zubní pasta   . Je to něco, co máme všichni doma a co používáme k ústní hygieně. Zubní pasta je ale produkt, který se používá i z jiných důvodů.

K tomu patří i čištění pracovní desky. Pokud používáte zubní pastu, která neobsahuje   abrazivní přísady,   jako jsou granule, můžete povrch kolem sporáku vyčistit obzvlášť dobře.

Stačí vzít trochu zubní pasty a rozetřít ji na sporák. V naší zemi je mnoho míst, kde je nečistota větší a kde je více   inkrustů  . Nyní pořádně rozetřete a poté nechte 5-10 minut působit. Nakonec vše odstraníme utěrkou z mikrovlákna, případně jemným hadříkem po předchozím navlhčení. Nyní povrch vysušíme a máme hotovo!