Ústní voda je velmi užitečný přípravek, který však nejen dezinfikuje ústa a dodává jim intenzivní svěžest. Ano, možná to nevíte, ale můžete   použít ústní vodu v pračce,  abyste na svém oblečení dosáhli výjimečných výsledků. Pojďme zjistit podrobnosti.

Vlastnosti ústní vody

Ústní voda má velmi důležité  antiseptické vlastnosti. Není náhodou, že jeho použití není omezeno na orální použití: již nějakou dobu existují lidé, kteří používají ústní vody k    čištění kanalizace   od   plísní a různých  zbytků . Ve skutečnosti mnoho lidí také vylévá ústní vodu do odpadu dřezu, aby   odstranili nepříjemné pachy  : stačí nalít část produktu přímo do dřezu a počkat alespoň třicet minut, než jej použijete.

Zajímavé je, že někteří lidé používají ústní vodu také k dezinfekci a dezinfekci displejů mobilních telefonů nebo tabletů, které jsou často živnou půdou pro bakterie. Samozřejmě je vhodné nalít na měkký hadřík v minimálním množství, aby nedošlo k jejich poškození.

Ústní voda v pračce: čistota a parfemace zaručena

Nejzajímavější alternativní využití ústní vody ale bezesporu souvisí s pračkou. Někdy je nutné   prádlo k praní obnovit a příliš stará pračka možná nemůže zaručit vynikající výsledky.

V jiných případech je však nutné  bojovat s plísní (např. ručníky nebo župany). No a v těchto případech  se může hodit ústní voda v pračce. Jeho antiseptické a antibakteriální vlastnosti zaručují výjimečný účinek. Vše závisí na jeho složení, na bázi alkoholu a xylitolu.

Ústní voda v pračce se silně zapáchajícím oblečením

Pravděpodobně jste se museli   potýkat s oblečením, které velmi silně voní   . Ústní voda, přidávaná přímo do pračky během praní, dokáže čelit případným pachům a osvěží jakékoli oblečení.

Jedná se o přípravek , který neškodí pokožce a zdraví obecně a   neničí oblečení   . Doporučujeme jej však používat vždy s plnou náplní prádla. Jeho působení je zvláště vhodné jako náhrada bělidla: ve skutečnosti nepoškozuje oblečení ani pokožku a v určitých situacích je dokonce účinnější pro hloubkové čištění.

Jak to použít?   Před praním jednoduše nalijte   šálek do koše na prací prostředek nebo sklenici na oblečení. Volba mezi 30 nebo 60 stupni závisí na barvě předmětů umístěných v bubnu. Konečný výsledek bude naprosto velkolepý: oblečení bude vypadat velmi čistě a velmi svěže, vyzkoušejte to!