Insekticid doma je nezbytný, protože pokud máme malou zahrádku nebo rostliny na terase či balkonu, najdeme více či méně hmyzu, který ničí zahradu nebo květiny, o které se tolik staráme a také nám hodně utrácejí peníze. Možná peníze na měsíce. 

parazitický lék

Jsou tací, kteří,   aby jim najednou nedošly,   kupují zdravotně závadné insekticidy a repelenty. doufají, že problém skutečně vyřeší, protože jsou mocní a agresivní jednou provždy.

Ve skutečnosti musíte být opatrní, protože kromě likvidace komárů, plísní, much a všech ostatních parazitů také poškozujete půdu a také riskujete zabití domácích mazlíčků a další.

Asi jen málokdo ví, ale   neexistují pouze chemické insekticidy   , které si můžete koupit hotové, i když za ně zaplatíte vysokou cenu. Doma si můžete vyrobit vynikající přírodní insekticidy, které působí jako repelenty proti všem druhům parazitů a hmyzu. Ty jsou připraveny během několika sekund.

Přírodní insekticid: recept

První přírodní insekticid, který si můžete sami vyrobit, je použít česnek a hřebíček smíchané dohromady a poté zředěné ve dvou šálcích vody. Směs na konci by měla být velmi křehká. Směs by měla být ponechána celý den, poté znovu zředěna ve 3 litrech vody a použita k navlhčení listů nebo k zalévání rostliny přímo z báze.

Další přírodní insekticid pak vyžaduje   použití rajčat   , která mají fantastické repelentní vlastnosti, zejména proti červcům, mšicím a molicím. Sklízí se dva šálky rajčatových listů. Nakrájíme je, přidáme vodu a necháme 24 hodin odležet. Po zředění roztoku s dalšími dvěma šálky vody můžete použít domácí insekticid k pokrytí zahradních rostlin a udržet hmyz pryč po mnoho dní.

Další lék na bázi tabáku se vyrábí ponořením tabáku ze tří nebo čtyř cigaret do vody po dobu až dvou dnů. Směs se poté přefiltruje a kapalina se nastříká přímo na rostliny.

Perfektní repelent vyrobený doma pouze z 5 ingrediencí

Ale tady máte perfektní ad hoc repelent na jakýkoli problém, který vás   v kteroukoli roční dobu udrží daleko od domácí zahrady nebo květináčů umístěných na balkoně, parapetu nebo terase. Vezměte dva stroužky česneku, oloupejte je a spolu se slupkou vložte do mixéru.

Poté přidejte alespoň dvě sklenice olivového oleje, lžičku octa a asi čtyři lžíce vody. V tuto chvíli po trpělivém míchání roztoku nechte vše pár minut macerovat a poté připravte druhý roztok.

Do sklenice nalijte trochu vody a   zalijte velmi jednoduchým organickým medem   , stačí lžička. Jakmile se tak stane, přidá se nově připravený roztok k předem macerované směsi.

Jak používat roztok odpuzující rostliny.

Poté vezmete do poloviny plnou láhev vody, tedy necelý litr, zalijete čerstvě připravenou směsí, samozřejmě přefiltrovanou, protože musíte odstranit stroužky česneku a roztokem můžete   rostliny zalévat nebo navlhčit. listy kdykoli. dne   .

Doporučuje se používat v malých dávkách, protože i takto má účinek a výsledky budou šílené a zcela nečekané. A zde jsme našli perfektní řešení pro každý problém   .