Jedná se o domácí prostředek, který nejen provoní všechny místnosti, ale také trvale vyžene komáry z místností.

Citron ve svíčce

Domácí lék   , který nejen šíří výbornou vůni po celém domě, ale také bojuje s komáry. Jak je to možné? Odborníci na domácí kutily spolupracovali s profesionály v oblasti úklidu, aby vytvořili něco jedinečného a zcela přirozeného. Ingredience, které   ve spojení   vytvářejí něco estetického a mohou vám pomoci získat zpět domácí pohodu. Pojďme společně zjistit, jak na to?

Prostředky k provonění vašeho domova: přísady

Domácí   vůně   byla vyvinuta odborníky na wellness a kutily. Ve skutečnosti stačí vzít v úvahu některé zcela přírodní přísady, abyste vytvořili něco jedinečného a také krásného. Zkrášlení a provonění prostředí nebylo nikdy jednodušší. Ale pozor, tato metoda je skvělá i na   odpuzování komárů   a působí jako skutečný repelent.

Je třeba vzít v úvahu následující složky:

  • 1 velký citron;
  • 1 malý citron;
  • květy karafiátu;
  • bambusové tyče;
  • 2 bílé svíčky.
hřebíček a citron

Hřebíček a citron spojují své vlastnosti a vytvářejí jedinečnou přírodní metodu. Působí nejen antibakteriálně, ale   také dezinfekčně   , repelentně a je ideální pro provonění celého domu. Hřebíček vložíme do citronové dužiny, jak je vidět na fotografii, aby se obě ingredience spojily. A pak? Proces vytváření domácí metody je snadný a zábavný.

Odpuzujte komáry a parfémové místnosti: Jak na to

Postup zobrazený odborníky v oboru  je následující:

  • Vezměte velký citron a sejměte víko tak, aby leželo na rovném povrchu. Musí být také rozřezán na dvě části;
  • Vložte zuby do dřeně po celé dostupné ploše na obou stranách.

Na dno položte dva citrony naplněné hřebíčkem . Poté vezměte svíčky, uřízněte z nich malý kousek a vložte jej do střední části citronu. Ihned poté vezměte bambusové tyčinky a položte je 4 na každý dostupný kousek citronu.

V tomto okamžiku   se malý citron   rozřízne na dvě části a poté se přidá do struktury, jako by vytvořil těsnící víčko.

Prostředky k provonění domu

Je čas   zapálit svíčku a užít si show   . Tyto malé přírodní lucerničky šíří lahodnou vůni po celém domě, když se citronová dužina a hřebíček zahřejí. Navíc tento zápach není pro většinu hmyzu příjemný. To znamená, že komáři prchnou během několika sekund,   naštvaní zápachem, který vydávají.