U koupelnových obkladů je dnes možné zvolit i barvu spárovací hmoty, aby tónově ladila ke stylu celé koupelny. Spáry dlaždic však  bývaly jen bílé a postupem času bylo obtížné je udržovat čisté. V koupelně i v kuchyni se totiž   nečistoty hromadí mezi spárami   a je těžké je úplně odstranit.

Existuje tolik prostředků zaměřených na   odstranění přebytečné nečistoty   mezi klouby, že jste pravděpodobně vyzkoušeli mnoho metod, ale nepřinesly optimální výsledky. Právě proto vám doporučujeme   podívat se na tento nový prostředek na špinavé dlaždice. Jde o efektivní řešení, které umožňuje v krátké době a vynikajícím způsobem odstranit nečistoty ze spár.

Jak dokonale vyčistit obklady a spáry

Postupem času  jsou spáry dlaždic   , jak v koupelně, tak v kuchyni, vystaveny nejrůznějším nečistotám. I když k čištění pravidelně používáte určité přípravky,   často se vám nepodaří úplně odstranit všechny nahromaděné nečistoty   . Ve většině případů totiž zůstávají viditelné známky, zejména na kloubech, které mají tendenci časem zčernat.

Doporučujeme tři jednoduché kroky k čištění dlaždic a ponechání spár spáry zcela bílé. 

co potřebuješ

Připravte si roztok z   10 cl bílého octa a dvou lžic jedlé sody  . Roztok dobře promíchejte a   nastříkejte   rozprašovačem na spáry dlaždic. V tomto okamžiku   vydrhněte starým zubním kartáčkem nebo drátěnkou   a nechte směs několik minut působit. Pro dokončení procesu vezměte vlhkou houbu a otřete ji po celém povrchu. V případě potřeby tento krok několikrát opakujte.

Pokud jsou na vašich dlaždicích skvrny, které se obtížně odstraňují, můžete silně znečištěná místa vydrhnout zubním kartáčkem a možná přidat i trochu zubní pasty. Díky této rychlé a snadné nápravě spáry dlaždic okamžitě znovu zbělají   a veškeré znečištění bude zcela odstraněno.

Doporučujeme provádět   toto čištění pravidelně a pravidelně   a každý měsíc opakovat různé operace. Vyhnete se tak usazování vodního kamene a nadměrnému hromadění nečistot. Díky tomuto řešení   si výsledků všimnete okamžitě   a všechny obklady v koupelně a kuchyni budou jako nové.