Pouhá 1 lžička pod každou rostlinu stačí, aby listy zezelenaly a kouzelně rozkvetly!

Milovníci zahrad jsou srdečně vítáni. Dnes vám ukážu jednoduchý, ale účinný způsob,   jak krmit rostliny a květiny   v našem bytě.

S touto přírodní metodou uvidíme, jak rostliny a květiny bujně rostou, když budeme pokračovat ve čtení. Zároveň   se zbavíme otravných komárů   , kteří se kolem rostlin povalují.

Pouhá 1 lžička pod každou rostlinu stačí, aby listy zezelenaly a kouzelně rozkvetly!

Jakou přírodní složku použít?

Užitečným trikem, jak udržet komáry daleko od rostlin, je použití   česnekových granulí   nebo   česnekového prášku   . Česnek ve skutečnosti obsahuje   vitamíny a minerály   . Například obsahuje železo, zinek a draslík, které   mají negativní vliv na patogenní mikroflóru a parazity   .

Abyste dosáhli požadovaného výsledku, musíte  každé 3 nebo 4 týdny používat níže uvedené triky.

Pojďme do práce!

První metoda: vložte česnek do země.

Chcete-li se zbavit komárů, jednoduše přidejte lžíci česnekového prášku   do středně velké sklenice. Poté se musí   rovnoměrně rozprostřít po povrchu půdy a promíchat.

Pokud chceme, můžeme do naší česnekové vrstvy přidat i trochu zeminy. Takto to dokonale a jednoduše integrujeme do praxe.

Druhý způsob: Česnek nasypte do vody.

Dalším způsobem využití česneku, který není radno podceňovat, je   zálivka rostlin   . Provedení tohoto procesu je velmi jednoduché. Stačí, když  do nádoby nalijeme litr předem ohřáté vody. Doporučuji teplotu vody   nepřesahovat 60 stupňů  . V tuto chvíli musíte     do vody nalít 1 lžičku česnekového prášku .

Poté nechte tekutinu vychladnout a poté ji důkladně přefiltrujte. Získanou česnekovou vodou můžeme bezpečně zalévat kořeny květin a rostlin.

Tento trik je vhodný zejména pro květiny, jako jsou fialky, muškáty a orchideje. Dá se ale použít i na všechny ostatní druhy květin.

Řekl bych, že je čas pustit se do práce.

Vyzkoušejte tyto jednoduché tipy: nebudete litovat!

Dobrá práce!