Přestaňte používat česnek a citron a začněte používat tyto dvě nové ingredience. Jsou mnohem silnější a zabíjejí všechny plísně a bakterie. To je to, o čem mluvíme.

Ingredience v miskách

Vlastnosti česneku a citronu v boji proti virům, bakteriím a plísním jsou dobře známé   . Léčivé vlastnosti česneku jsou známy již od starověku. Než se začal používat při vaření, byl skutečně používán pro terapeutické účely ke zvýšení fyzické odolnosti, ale také pro četné výhody, které nabízí.

Ve skutečnosti zlepšuje kardiovaskulární systém, imunitní systém, trávicí systém, kosti, zrak a další. Z tohoto důvodu se často   používá k boji proti plísním a bakteriím  . Totéž platí pro citron. Díky vitamínu C se stimuluje i imunitní systém.

Už žádný česnek a citron

Výsledkem není nic jiného než podpora těla v boji s plísněmi a bakteriemi. A ve skutečnosti se citron často používá jako přírodní lék. Co nevíte je, že existují tyto dvě vždy přírodní ingredience, které jsou mnohem účinnější než česnek a citron,   a proto je musíte začít používat.

Použijte tyto 2 složky k boji proti bakteriím a plísním

Jak jsem řekl, existují dvě složky, které jsou mnohem silnější a účinnější než česnek a citron. Pro boj s viry, bakteriemi a plísněmi je nutné začít užívat kopřivu a oregano   . Jsou to dvě přírodní bylinky, které jsou velmi účinné a nyní vám rychle ukážeme proč.

oregano

Oregano je koření, které se často používá nejen v kuchyni. Ve skutečnosti se také používá ve fytoterapii   . Má   antibakteriální a protiplísňové vlastnosti   . I přes jeho vlastnosti by jeho použití mělo být omezené. Ve skutečnosti má úzký terapeutický index, protože je považován za dráždivý jak pro kůži, tak pro sliznice.

Lze jej použít jako odvar nebo jako nálev. V druhém případě to většinou připomíná trávicí trakt. Kromě toho   má také antioxidační a antiparazitní účinky   . Zejména v druhém případě s parazity přítomnými ve střevě. Místo toho se podívejme na výhody kopřivy.

Zadní

Kopřiva je rostlina známá po celém světě pro své léčivé vlastnosti   . Ve skutečnosti je tato rostlina bohatá na vitamíny, minerály a antioxidanty. Používá se buď zevně k léčbě některých neduhů, nebo ve formě nálevů, extraktů či šťáv.

Vysoký obsah vitamínu A přispívá ke zdraví očí a imunitnímu systému. Obsahuje také vitamín C. Je také bohatý na železo, vápník, hořčík a draslík. Působí pak proti předčasnému stárnutí, snižuje záněty a snižuje hladinu cholesterolu   . Předchází kardiovaskulárním onemocněním a pomáhá zlepšovat zdraví mužů   . A má mnoho dalších výhod.

Kopřivový a oreganový čaj: takto se připravuje

Nyní, když jsme se naučili všechny vlastnosti těchto dvou ingrediencí, pojďme se podívat, jak připravit přírodní čaj. Vezměte 500 ml vody a přiveďte k varu. Do   sklenice dáme pár lžic oregana a pár snítek kopřivy   . Zalijte vroucí vodou a přikryjte podšálkem.

Čaj s těmito 2 ingrediencemi: kopřiva a oregano

Necháme louhovat alespoň 15 minut a poté je čaj připraven k pití. Před nalitím do šálku jej přefiltrujte pomocí sítka, abyste odstranili vyluhované bylinky. Můžete ho pít dvakrát nebo třikrát denně a je to dokonalý přírodní prostředek v boji proti plísním a bakteriím   a je dobrý pro vaše zdraví a tělo obecně.