Vaše koupelna ještě nikdy nebyla tak čistá! Vše, co potřebujete, je jen svíčka!

Úklid koupelny je pro ženy jednou z největších výzev při úklidu domácnosti. Zde se shromažďuje nejvíce choroboplodných zárodků a bakterií. Postupem času se však na nátěrech hromadí nečistoty. Stalo se vám to také? Dobrou zprávou je, že existuje snadné řešení, jak bělost obnovit.

Vaše koupelna ještě nikdy nebyla tak čistá! Vše, co potřebujete, je jen svíčka!

Vše co potřebujete je svíčka   . Prvním krokem je nákup obyčejné bílé svíčky, jako jsou ty, které jsou k dispozici v každém obchodě.

Po vyčištění obkladů vetřete hrot svíčky do bočních prasklin obkladů. Opakujte to několik sekund a uvidíte okamžité výsledky.

Zaměřte se zejména na místa, kde dlažba přichází do styku s vodou nejčastěji, jako je sprchový kout. Svíčka tvoří jakýsi ochranný film.

Pokud máte další otázky, podívejte se na podrobné pokyny v tomto   výukovém videu   (v angličtině):

Tento tip opravdu stojí za to! Jen s trochou snahy můžete svou koupelnu vytvořit znovu jako novou. Nečistoty, které se hromadí ve spárách obkladů, působí dojmem špinavého a zanedbaného domu, ale s jednoduchou svíčkou se můžete rozloučit s působením vlhkosti a nečistot, které se tam hromadí.
Obklady na stěnách, zejména v koupelně, mohou také tvořit vodní kámen v důsledku neustálého kontaktu s vodou  Snadný způsob, jak odstranit zbytky, je pořídit si lahvičku s rozprašovačem a naplnit ji 70 % horké vody a 30 % bílého octa. Jakmile je roztok připraven, nastříkejte jej přímo na vápenec a nechte působit alespoň 30 minut.
Po uplynutí této doby otřete povrchy měkkým savým hadříkem. Pokud skvrny nezmizí, použijte čistý ocet. Poté opláchněte vodou a máte hotovo!

Sdílejte tento článek se všemi svými přáteli. Určitě budete rádi, když zjistíte, že existuje tak snadný způsob, jak tento problém ukončit!