Jednoduše přidejte 4 tyčinky skořice do nádoby s hrubou solí, abyste vyřešili nepříjemný problém.

Tyčinky skořice v soli

Poté, co byl celý dům vyčištěn a vydezinfikován, si všichni užívají omamnou vůni, která se šíří po místnostech. Tato vůně však   nevydrží dlouho   a v některých případech velmi rychle vyprchá. Velký problém, který většinu lidí nutí neustále uklízet dům, aby byl zápach vždy patrný. Existují však i alternativní prostředky, které vám umožní zachovat nádhernou vůni v každém koutě domu po určitou dobu. Navíc je jeden z těchto produktů také velmi oblíbený, protože   odpuzuje hmyz a   chrání tak rostliny v domě.

Vše, co potřebujete, je skořice a sůl, aby váš domov provoněl – zde je návod

Když přijdou teplejší měsíce,   mouchy a komáři se skutečně vrátí, aby napadli domov   a často mohou způsobit problémy i rostlinám. Naštěstí je tento prostředek dokáže udržet pryč a zároveň poskytuje nádhernou vůni celému domu.

Hrubá sůl

Nejprve si dáme malou skleněnou nádobu, do které dáme asi   pět lžic hrubé soli  . Se získáváním hrubé soli by neměl být problém, protože tato přísada je již přítomna v naprosté většině kuchyní.

Po naplnění nádoby zhruba do poloviny hrubou solí musíme   do skleněné nádoby přidat trochu změkčovadla. 

S produktem, který používáme, můžeme zajistit, že naše oblečení zůstane vždy voňavé. Jednoduše přidejte trochu do skleněné nádoby a   jemně protřepejte   , aby tekutina vytekla.

Jakmile zmizí aviváž, můžeme přidat třetí složku, která tento roztok charakterizuje:   hřebíček   . Přidejte hrst a přidejte další hrubou sůl, dokud se hřebíček nezakryje.

Po dobrém zakrytí   přidáme znovu aviváž   , vždy dbáme na to, aby pronikla hrubou solí. Teď už jen zbývá přidat     do námi připraveného roztoku tyčinky skořice .

Zapalte tyčinky skořice a vychutnejte si vůni.

Co musíme udělat? Je to velmi jednoduché. Vezměte čtyři tyčinky skořice a   zapíchněte je svisle do směsi   . Většinou je potřeba použít čtyři a rozmístit je tak, aby tvořily čtyři rohy, ale je možné použít i více.

Skořice

Jak již bylo zmíněno výše, tento prostředek je ideální k odpuzování much, komárů a všeho dalšího hmyzu, který se v létě znovu objevuje na zahradě, na parapetech a v domě.

Rostliny si tento vynikající obranný nástroj užijí. Navíc vůně, kterou tento roztok vydává, bude omamná.

Vše, co musíte udělat, je   rozžhavit horní část skořicových tyčinek zapalovačem,   aby se uvolnila vůně po celém domě. Tento prostředek můžeme použít ve všech místnostech: účinnost je zaručena okamžitě.