Rádi byste objevili účinný způsob, jak   rychle a efektivně   vyčistit terasy a balkony ? Existuje velmi pohodlný způsob, jak to udělat!

Než se nadějete, udržujte povrch čistý. Přesuňte nábytek a květináče, aby se pod nábytkem neschovávaly nečistoty. Balkon pak rychle zamete   koštětem s tuhými štětinami.

Vyčistěte terasy a balkony ve 4

Úklid terasy a balkonu: Rychlý trik

Nejprve navlhčete podlahu balkonu   a terasy prostředkem   na mytí nádobí   . Rychle rozetřete pomocí smetáku, zejména na skvrny, které se mají odstranit.

Jedná se o postup, který se provádí, když   je předpovídán deštivý den. Uvidíte: Jakmile voda smáčí povrch, skvrny bez větší námahy zmizí.

Jakmile déšť přejde, otřete jej suchým hadříkem, pokud balkon uschl sám od sebe. Vyberte si   100% organický prací prostředek   , abyste nepoškodili životní prostředí. Ujistěte se, že voda nestéká na nájemníka v přízemí nebo do okapu.

Vyčistěte terasy a balkony ve 3.

Pokud nemáte   biologicky rozložitelný prostředek na mytí nádobí, můžete jej nahradit jedlou  sodou   . Rozetřete koštětem na podlahu. Pokud po dešti zůstanou nějaké zbytky, opláchněte je směsí   octa a vody  .

Otřete celou podlahu suchým hadříkem, abyste nezanechali stopy.

Pokud se jedná o   kameninovou nebo břidlicovou podlahu  , můžete naplnit kbelík horkou vodou a    přidat jeden šálek jedlé sody   ,   jeden šálek marseillského mýdla a dva šálky bílého octa . Kartáčujte velmi energicky, poté opláchněte a nechte uschnout.

Pokud se naopak jedná o   terakotovou podlahu  , připravte si směs   bílého octa a vody  k dezinfekci povrchu a odstranění případných zbytků vodního kamene.

Vyčistěte terasy a balkony v 5