Díky tomuto každodennímu produktu doporučovanému mnoha profesionály v oblasti úklidu budou vaše okna déle krásná, lesklá a bez šmouh.

Většina lidí si nevšimne, jak špinavá jsou jejich okna, dokud na ně nesvítí slunce. A to je ta katastrofa. Šmouhy, stopy, rozdrcený hmyz, prach nebo dokonce otisky prstů jsou na denním světle viditelnější a my si uvědomujeme, jak čistá jsou naše okna. I když může být lákavé rychle umýt okna, když na ně svítí slunce, je nejlepší počkat.

Čištění oken za slunečného dne pravděpodobně zanechá více šmouh než ty původní, protože čisticí roztok nemusí vyschnout dříve, než budete mít šanci jej vyčistit. Nejlepší čas na čištění oken je proto zamračený nebo zamračený den a ne jen tak ledajakým produktem. Chcete-li vyčistit okna, nemusíte investovat do dalšího drahého produktu pro domácnost. Jiné levné a ekologické produkty jsou velmi účinné.

Pokud se bílý ocet již osvědčil při čištění oken, našli jsme další zázračný produkt pro lesklé sklo bez šmouh, který již jistě budete mít ve svých skříních : prostředek na mytí nádobí. Mycí prostředek na mytí nádobí, který je často odsunut do své primární funkce v kuchyni, rozšiřuje svůj potenciál daleko za dřez. Nyní se etabloval jako tajná zbraň pro milovníky dokonalého skla, protože je vybaven silnými odmašťovacími prostředky.

Jeho složení mu umožňuje rozpouštět usazeniny mastnoty a nečistot, aniž by na oknech zanechával mastné filmy nebo nežádoucí zbytky. Díky tomu je ideální volbou pro získání zářivých oken během okamžiku. Smíchejte malé množství saponátu s teplou vodou v rozprašovači. K dosažení přesvědčivých výsledků stačí mírná koncentrace. Pokud použijete příliš mnoho produktu, může zanechat stopy. Nastříkejte směs na celý povrch skla a jemně otřete hadříkem z mikrovlákna, abyste odstranili nečistoty a zbytky. Opláchněte vodou, abyste odstranili veškeré zbytky produktu, a poté sklenici osušte čistým hadříkem, abyste dosáhli bezchybného lesku.

Pokud dáváte přednost skladování pracího prostředku, můžete použít jiný domácí prací prostředek, který se skládá z poloviny bílého octa a poloviny teplé vody. To bude stejně účinné.