Dobrá zpráva, s pouhými dvěma přírodními a levnými produkty můžete tyto odporné malé tvory vyhubit mrknutím oka!

Špatné překvapení, když se probudíte, najdete švába v umyvadle, pak dalšího ve sprše… Přestože švábi žijí v zimě pomalu, dokážou přežít po celý rok, a dokonce i v zimním chladu. Váš interiér se stane skutečným útočištěm pro tyto malé tvory, kteří chtějí uniknout mrazivým teplotám. Ale pokud existuje nějaká bestie, kterou byste doma mít nechtěli, je to on! Zejména proto, že pokud nějaký existuje, je jich často několik, protože švábi zřídka žijí sami a rostou velkou rychlostí, nemluvě o tom, že jejich odstranění není snadný úkol! Než však budete plakat noční můru a použijete škodlivý insekticid nebo zavoláte odborníka, aby je odstranil, můžete vyzkoušet tuto jednoduchou a levnou metodu s cukrem a jedlou sodou.

Zajímá vás, jak může být cukr, který je přitahuje, řešením, jak je odstranit? Bude jednoduše sloužit jako návnada. Právě kombinací s jedlou sodou vám tato metoda umožní ji překonat. Začněte vyplněním všech děr a trhlin ve stěnách a podlaze a nezapomeňte na soklové lišty. To již eliminuje mnoho vstupních bodů pro tyto malé tvory. Poté důkladně vyčistěte kuchyň bílým octem, vůní, kterou švábi nenávidí, a vložte všechny potraviny do vzduchotěsných sklenic. Jakmile to uděláte, můžete přistoupit k procesu eliminace zvířat ve vaší domácnosti. Chcete-li to provést, jednoduše smíchejte stejné množství jedlé sody a cukru a umístěte přípravek do šálků, které umístíte do zamořených oblastí.

Výsledek je rychlý. Zvířata budou přitahována cukrem a přijdou si dát váš přípravek. Na řadě je jedlá soda. Jakmile je švábi pozřou, dehydratuje je a zemřou. Toto řešení je také bezpečné pro vaše domácí mazlíčky nebo děti, na rozdíl od křemeliny, která se často doporučuje k léčbě napadení šváby.