Postupem času a při vícenásobném použití se na nádobí objevují šedé pruhy. Nechte je zmizet pomocí neočekávaného produktu.

Začíná vaše sada nádobí stárnout a máte talíře nebo misky plné šedých pruhů? To je zcela normální a bohužel se to děje v průběhu času a při opakovaném průchodu příborů na dně talířů nebo nádobí. Ty šedé pruhy na dně vašeho nádobí způsobují, že vypadají staře a špinavě a nechcete je používat, zvláště když máte někoho doma. Pouhé mytí ručně nebo v myčce na nádobí však neobnoví jejich původní lesk.

Dobrou zprávou je, že je můžete snadno a téměř bez námahy odstranit. Tyto šedé skvrny nejsou ve skutečnosti hluboké škrábance, ale stopy zanechané příbory a následným použitím. Řešení existuje díky produktu, který máme všichni ve své koupelně. S ním nebudete muset investovat do nových pokrmů. Ale co je to za kouzelný produkt, který snižuje škrábance na vašich talířích, salátových mísách, miskách nebo šálcích? Je to prostě zubní pasta. Tento přípravek čistí zuby i nádobí a postačí malé množství zubní pasty.

Vezměte si zubní kartáček nebo měkký hadřík a tubu zubní pasty, než budete postupovat podle následujících kroků:

  1. Nalijte malé množství zubní pasty na talíř a krouživými pohyby vydrhněte kartáčkem nebo hadříkem a trochou teplé vody.
  2. Promývání.
  3. Pokud škrábance přetrvávají, opakujte.
  4. Umyjte nádobí jako obvykle saponátem nebo v myčce na nádobí.
  5. Obdivujte výsledek.

Buďte opatrní, je důležité používat bílou zubní pastu, jinak tato technika nebude fungovat. Uvidíte, že před/po je skvělé! Nejprve nádobí připravené k vyhození do koše a poté nádobí jako nové.