Pokud čištění okenních rámů vždy odkládáte, tuto zázračnou techniku si zamilujete.

Mezi nejhorší domácí práce patří mytí oken. Pokud si čas od času uděláme čas na mytí oken, často odložíme únavný úkol rámování a zábradlí oken a posuvných dveří na později. Vezmeme-li v úvahu celý dům, je snadné podcenit důležitost těchto zdánlivě nepodstatných detailů, protože je to část, kterou nevidíte.

Přesto bychom mu měli věnovat trochu více pozornosti, protože se tam hromadí spousta nečistot. Mezi znečištěním, prachem, listím nacházíme věci. A čím déle budeme čekat, tím těžší bude je odstranit. Místo toho, abychom popadli koště, uvařili kouzelný lektvar s černým mýdlem a použili tuk na lokty, našli jsme na Instagramu zábavný, rychlý a snadný způsob, jak vyčistit tuto často přehlíženou část domu.

Pro tuto techniku budete potřebovat šálek jedlé sody a bílého octa. Na okenní zábradlí rozetřete jedlou sodu a poté nalijte bílý ocet. Dojde k chemické reakci. Nebojte se, pokud hodně pění, je to zcela normální a není to nebezpečné. Právě tento efekt odstraní všechny nečistoty a zabrání vám v drhnutí. Budete si připadat jako v hodině chemie na střední škole. Nechte působit a počkejte, až se bublinky uvaří. Posledním, velmi jednoduchým krokem je jednoduše odstranit zbytky produktu pomocí čistého hadříku.

S téměř 1 milionem zhlédnutí a více než 20 000 lajky vás toto video překvapí. Výsledek je překvapivý! Díky této technice je čištění extrémně jednoduchý proces. Někteří to dokonce budou považovat za zábavný zážitek.

Můžete to vyzkoušet na okenním zábradlí, ale také v záchodové míse, abyste odstranili připečený vodní kámen nebo uvolnili ucpané potrubí. Reakce mezi těmito dvěma produkty dělá zázraky.