Tento tip změní vaše prádlo. Díky němu získáte čisté prádlo, když ho pověsíte.

Vyprané a voňavé oblečení je prostě úžasné. Dodávají pocit čistoty a zlepšují naši náladu. Existuje však velmi praktický důvod, proč byste měli do pračky dávat ubrousek s každým pracím cyklem.

Jednou z nočních můr těch, kteří se starají o prádlo, jsou ve skutečnosti chlupy a žmolky, které se po vyprání “lepí” na oblečení. Pravděpodobně jste se s tímto problémem setkali mnohokrát. Je velmi běžné, že vytáhneme z pračky oblečení, svěží a voňavé, jen abychom zjistili, že je pokryté chlupy, ať už jsou naše nebo našich domácích mazlíčků.

Tajemství spočívá v tom, že na každý prací cyklus nanesete ubrousek bez zápachu! Přitahuje malé kousky látky, žmolky, chlupy a zvířecí chlupy. Vaše oblečení tak bude vypadat opravdu dobře, když ho pověsíte. Když se buben začne otáčet, ubrousky se smíchají s oblečením a zachytí nečistoty. Dětské ubrousky mají mírně drsnou strukturu. Když se protřepou v bubnu spolu s prádlem, mohou pomoci zachytit a zadržet malé žmolky a žmolky, které se někdy tvoří na oděvu, zejména vlněném nebo bavlněném oblečení.

Přidání utěrky může také pomoci udržet vnitřek stroje čistý. Zbytky prádla nebo minerály ve vodě se někdy mohou hromadit uvnitř pračky, poškodit ji nebo zanechat zbytky na oblečení. Ubrousky pomáhají tyto zbytky zachytit.

Je však důležité dodržovat některá opatření:

  • Nepokoušejte se nahradit dětské ubrousky kapesníky! Rozpadnou se a způsobí ještě větší nepořádek ve vaší pračce!
  • Ujistěte se, že používáte ubrousky bez parfemace nebo ubrousky speciálně určené k praní prádla.
  • Pokud máte obzvláště citlivou pokožku, vyzkoušejte tuto metodu nejprve na malé dávce oblečení, abyste se ujistili, že nedochází k podráždění.
  • Nenahrazujte prací prostředek zcela ubrousky. Jsou doplňkem, nikoli náhražkou.