Zachraň své rostliny před smrtí! Je to velmi jednoduché: přidejte tuto přísadu do půdy v květináči a okamžitě je přiveďte zpět k životu.

Nevyhazujte své nemocné nebo zvadlé rostliny rostoucí v květináčích – oživte je přísadou na vaření, která je uzdraví a pomůže jim okamžitě se zotavit. Za chvíli je uvidíte jako dříve, zdravé, krásné a s nádhernými listy. S tímto zahradnickým tipem, který používají odborníci na školkaře, získají zpět svou vitalitu a rychle a snadno se vrátí k životu.

Kvůli přemokření, nedostatku vody, teplotním změnám, půdě chudé na živiny nebo přítomnosti škůdců rostliny onemocní a vysychají. Tváří v tvář tomu mnozí opouštějí své rostliny, i když to není vždy nejlepší řešení. Existuje několik způsobů, jak je oživit, když se chystají zemřít.

Jedna taková metoda zahrnuje použití přísady bohaté na minerály, která vyživuje kořeny nemocných rostlin a pomáhá jim uzdravit se a zotavit se v krátké době. Toto krmivo, které již pravděpodobně máte ve spíži, je bohaté na železo, vápník, zinek, draslík a selen, které jsou nezbytné pro to, aby vaše rostlina měla krásné, nesuché listy. Navíc obsahuje vitamíny B6 a C, které ji regenerují a dodávají jí zdravý vzhled jako první den, kdy jste si ji přinesli domů. Pokud máte doma rostlinu v květináči, která je suchá, a chcete ji oživit, vyzkoušejte tento zahradnický tip, který ji okamžitě přivede zpět k životu. Za týden ji opět uvidíte ve skvělé formě!

Přísadou na vaření, kterou byste měli použít k oživení nemocných a zvadlých rostlin v květináčích, je skořice. Jak to použít? První věc, kterou je třeba vědět, je, že je lepší používat skořicové tyčinky a ne mletou skořici, abyste plně využili jejích vlastností. Vezměte tyčinku skořice a rozdrťte ji; Do lahve s rozprašovačem naplněné vodou přidejte kousky a nechte 15 minut louhovat, aby se uvolnily všechny živiny. Poté touto směsí postříkejte nemocnou, suchou rostlinu a ujistěte se, že jste důkladně namočili všechny listy. Nakonec přidejte kousky skořice do půdy v květináči poblíž kořenů, aby absorbovaly minerály potřebné k regeneraci a zdraví. Díky této ingredienci přivedete své suché a odumírající rostliny zpět k životu.