Právě jste vyčistili lednici a přesto přetrvává nechutný zápach? Určitě pochází z tohoto místa, o kterém málokdo ví, vysvětluje profesionál na úklid.

Pokud máte v kuchyni přetrvávající zápach, důkladně jste ji vyčistili a zápach tam stále je, toto video by vás mohlo zajímat. TikToker Leanne z účtu @cleaningmummy poskytuje na této sociální síti spoustu tipů na čištění. V tomto krátkém videu sdílí svůj údiv nad tím, že objevila skrytou část její lednice, která vydává opravdu nepříjemný zápach. “Věděl jsi, že máš v  ledničce tác ? Jak jsi to zjistil? Kdy jsi ho naposledy čistil?” Od svého zveřejnění vidělo toto video již téměř 300 000 lidí, získalo téměř 15 000 lajků a více než 100 komentářů, které jí děkovaly za tento objev. 

Jak našla toto místo v lednici? Když se do jejího domova začaly linout nepříjemné pachy vycházející z její lednice, Leanne se vydala zjistit, odkud by mohly pocházet. Ve videu stěhuje ledničku a objeví trubku, která teče do zásuvky v zadní části. Odtud ten zápach přicházel. Jeho rada: odšroubujte trubky a nádrž a umyjte je.

K jejich čištění není nic lepšího než horká voda a bílý ocet . Před výměnou zásuvku dobře vydrhněte a osušte čistým hadříkem. Abyste se vyhnuli nepříjemným pachům, nezapomeňte to dělat pravidelně nebo alespoň vytírat tekutinu v zásuvce.