Přidejte to do vody, kterou používáte k čištění podlah, váš dům bude jiskřit čistotou

Přidejte to do vody, kterou používáte k čištění podlah, váš dům bude jiskřit čistotou

Náš domov je útočištěm míru, kde musí vládnout harmonie a pohoda. Čistý a dobře udržovaný domov je nezbytný nejen pro odstranění prachu a bakterií, ale také pro vytvoření klidné a osvěžující atmosféry. Ale kromě fyzické čistoty, přemýšleli jste někdy o důležitosti čištění energie vašeho domova?

Prastará praxe  čištění podlah  solí je osvědčenou metodou, jak vyčistit životní prostor od negativních energií a oživit atmosféru ve vašem domě. Tento jednoduchý, ale silný rituál dokáže radikálně proměnit vaše prostředí a učinit ho přívětivějším a harmoničtějším.

Proč je sůl tak účinná?

Sůl  je po tisíciletí uznávána pro své  čistící a ochranné vlastnosti . Při použití jako součást energetické očisty působí tato kuchyňská přísada jako silný absorbér, odstraňuje špatnou energii a podporuje pozitivní obnovu. Není to jen prach, který je eliminován, ale také negativní vibrace, díky nimž se váš domov stane skutečným zámotkem pohody.

Kdy byste měli čistit svůj dům solí?

Existuje několik známek toho, že by  očista slanou energií  mohla prospět vašemu životnímu prostoru:

 • Problémy se spánkem , včetně nespavosti nebo rušivých snů.
 • Nedostatek vitality nebo odumírání vašich pokojových rostlin.
 • Opakované poruchy elektrospotřebičů.
 • Ponurá atmosféra po nedávné smrti v obytném prostoru.
 • Přetrvávající finanční potíže.
 • Nevysvětlitelné mizení předmětů.

Příprava na očistný rituál

Než přistoupíte k energetickému čištění, je zásadní připravit svůj prostor. Začněte tím, že odstraníte nepořádek a nečistoty a uvolníte prostor pro lepší tok energie. Uklizený domov podporuje nejen efektivnější úklid, ale také  navození pozitivní a obnovené energie.

Energetická očistná procedura se solí

K provedení tohoto rituálu budete potřebovat:

Ingredience:

 • 10 litrů vody
 • Lžíce kuchyňské soli.

Jak pokračovat ?

 1. Rozpusťte sůl ve vodě a připravte si energetický čistící roztok.
 2. Než začnete, otevřete okna. To usnadní energetickou výměnu, umožní negativním energiím uniknout a přizve pozitivní, aby vstoupily.
 3. Namočte hadřík do tohoto solného roztoku a důkladně vyčistěte podlahy. Tento rituál není omezen na půdy; neváhejte také otřít police, stoly, kliky dveří a dokonce i domácí spotřebiče a pročistíte tak každý kout vašeho domova.
 4. Je vhodné zakoupit sůl speciálně pro tento rituál a nikdy ji nepoužívat k vaření.

Pro udržení zdravé a povzbuzující atmosféry provádějte tento rituál alespoň jednou měsíčně. Začleněním této praxe do vaší úklidové rutiny pomůžete vytvořit životní prostor, který je nejen čistý a přívětivý, ale také plný dobré energie, který přispívá ke štěstí a vyrovnanosti.

Hit enter to search or ESC to close.