Aby byly závěsy vždy svěží a čisté, můžete se spolehnout na toto jednoduché domácí řešení.

Lžíce na závěsy.

Bydlení v   domě zařízeném vkusem a elegancí je nepochybně příjemnější a i hosté jsou ohromeni, když vidí krásu pokojů. Mezi mnoho zásadních prvků, které zaručují, že každý kout bytu vynikne barevně a prosvětleně,   patří bezesporu závěsy   , které dodají našim oknům ten osobitý nádech a perfektně zapadnou do zbytku místnosti. Záclony mají také mnoho dalších důležitých funkcí. Například nám umožňují   dělat si doma, co chceme,   aniž bychom riskovali, že nás sousedé uvidí. Kromě toho    také ochrání před slunečními paprsky   a udrží místnost o něco chladnější, zejména v letních měsících.

S tímto prostředkem vyčistíte a osvěžíte závěsy, aniž byste je sundávali z oken

Záclony mohou   být různých typů a jsou vybírány v závislosti na preferencích obyvatel domu. Někdo preferuje lněné závěsy, jiný látkové závěsy atp.

vonné závěsy

Co se barevnosti týče, také máme tendenci preferovat něco podobného jako je barva nábytku a stěn, ale o variace není nouze.

Nejdůležitější je mít na paměti, že i záclony vyžadují  náležitou péči   . Co to znamená? Aby byla zajištěna co nejdelší životnost, je potřeba je pečlivě konzervovat a   v pravidelných intervalech mýt.

Zejména je vhodné je při změně ročního období dezinfikovat, abyste měli vždy čisté a čerstvé sklady.

Kuchyňské závěsy by se také měly prát častěji   , protože do této místnosti domu mohou pronikat pachy. Podle materiálu stanu začínáme s vhodným praním (je třeba se pořádně podívat na štítek, pozn. red.). Látky jako hedvábí a len, které jsou obzvláště citlivé, potřebují   správnou teplotu   , aby se zabránilo riziku poškození.

Mnoho lidí si klade otázku, jak zabránit poškození záclon neustálým praním. Problém, který nastává zejména v kuchyni, protože záclony v této místnosti se musí mnohem častěji prát kvůli pachům jídel, zejména smažených jídel.

Potřebujete jen vodu, jedlou sodu a aviváž: budete skvěle vonět

Nebojte se, protože se   třemi velmi běžnými přísadami   můžeme vyřešit i tento problém.

čisté záclony

Potřebujeme jen   trochu vody, jedlou sodu   a   aviváž   . Vezměte půl polévkové lžíce jedlé sody, rozpusťte ji ve vodě a poté přidejte aviváž.

Roztok dobře promíchejte a nalijte do rozprašovače.  Domácí produkt se poté nastříká   na kuchyňské závěsy  a   další místnosti, aby se odstranily nepříjemné pachy.

 

Toto řešení je také ideální pro dodání čistého a svěžího nádechu   povlečení a pohovkám v domácnosti. To nám umožní nejen šířit   omamnou vůni a svěžest    po celém bytě, ale také je budeme moci umýt, aniž bychom je museli vyndat z oken.