Skvělé triky, jak doma ušetřit? Internet je jich doslova plný a my se dnes zaměříme na jeden z nich.

bavlněná podložka

Není neobvyklé vidět mnoho kanálů YouTube zveřejňujících tipy na životní styl, jako je ten zveřejněný zde, protože uživatelé mají o tento typ obsahu stále větší zájem kvůli nutnosti ušetřit peníze.

Tyto triky nám usnadňují život, ale především nabízejí   inteligentní a ekonomická řešení, jak snadno zabydlet jakoukoli místnost v domě   . V tomto článku budeme hovořit o lahvích na olej.

Triky na doma

Ať už jste žena v domácnosti nebo se jen zajímáte o různé triky, je důležité doma šetřit.  Všechny to téma zajímá, ale nevědí, že existují praktická a inteligentní řešení, jak se plýtvat a také neutrácet   pořád peníze.

olej

Ve skutečnosti je možné recyklovat staré předměty, které máme kolem domu, a vytvořit něco jiného. Vezměme si například   karton Tetrapak, abychom   vyrobili prodyšné vložky do bot a udrželi nohy v teple a dobře větrali v zimě, nebo   natáčky, abychom zabránili zničení oblečení po příliš dlouhém praní v pračce   .

Seznam triků je velmi dlouhý, ale dnes se bavíme o něčem extrémně   nepříjemném   , co se jistě stalo každému z nás. Hlavním hrdinou je mimo jiné ropa, koření, jehož ceny vyletěly do nebes, a proto je nezbytné vyhýbat se plýtvání.

Vyhnete se tak plýtvání olejem a tukem v láhvi.

Kolikrát jste   zvedli lahvičku s olejem a všimli jste si, že je mastná   ? To se stává každému z nás, protože při manipulaci s balením tohoto koření se naše ruce nevyhnutelně nasáknou produktem a to se pak přenese na vše, čeho se dotkneme, jako je samotná lahvička, ve které se nachází.

Tento detail je obzvláště nepříjemný, protože ať už je vyroben ze skla, plastu nebo cínu,   zanechané mastné zbytky   znesnadňují použití produktu. Nebojte se, dnešní trik ukazuje, jak se tomu můžete vyhnout.

Vezmeme   vatový tampónek, jako ten, který se používá k odstranění make-upu   , přeložíme ho napůl a pak znovu napůl a pak seřízneme střední okraj. Nyní bychom měli mít tvar donutu s dírou uprostřed.

Nyní už jen musíme   provléknout vatu kolem výlevky olejové náplně   , aby veškeré zbytky, které vyjdou, byly zachyceny savým materiálem, ze kterého je vyrobena, a láhev byla vždy suchá a připravená k použití. .

 

Poté můžeme disk pravidelně měnit   . Tento způsob je jednoduchý a důmyslný a mimo jiné i   ekonomický   , vezmeme-li v úvahu, že balení 100 plátků stojí něco málo přes 1 euro.