O tom, že banán a skořice jsou dobré a prospěšné, je známý příběh     , ale věděli jste, že dohromady ještě víc?

Správně:    ovocná   směs   vitamínů   , minerálů a vlákniny v kombinaci s antioxidačními a protizánětlivými vlastnostmi  koření   vytváří ideální kombinaci pro úplné uvolnění   a dokonce i   překonání nespavosti.   Z tohoto důvodu má smysl užívat níže uvedený přípravek   přibližně hodinu před spaním   .

To je to, co byste měli udělat.

Noční vaření banánu a skořice – tím je nepříjemný problém vyřešen!

Na nálev můžete použít   jak slupku, tak i banánový plod   . Podívejme se nejprve na první.

Pokud je to možné, oloupejte bio banán,   slupku pečlivě omyjte   a vložte do hrnce se studenou vodou.   Nechte provařit asi 10 minut,   poté pomocí kleští   odstraňte slupku a   vložte tyčinku skořice   . Nechte   pár minut odležet a   poté vypněte teplo. Vzniklý nálev zalijte dobrým   horkým čajem   a popíjejte.

Banán a skořice spolu vedou k mnoha výhodám!

Pokud chcete, můžete  místo slupky použít skutečný banán.

Oloupejte a nalijte do hrnce   se studenou vodou. Nezapomeňte však nejprve nožem naříznout konce ovoce.   Necháme asi 10 minut provařit   a   až bude nálev téměř hotový, přidáme do hrnce tyčinku skořice.   Vypněte zdroj tepla, přefiltrujte tekutinu a pomalu pijte teplý doušek a vychutnejte si ho plnými doušky, doušek po doušku. Pijte ho hodinu před spaním a   pomůže vám   spát hlouběji a klidněji.

Očekává se, že banán a skořice   společně budou mít   přirozené a důležité uklidňující a relaxační vlastnosti  , dokonalé po intenzivním a stresujícím dni a lépe čelit noci, která je před námi.

A nejen to: vlastnosti obou složek jdou mnohem dále. Skořice, aniž by byla zneužívána, je vynikající   na kardiovaskulární problémy   a také se o ní říká, že   zabraňuje   rakovině   , zatímco banán, kromě mnoha důležitých výhod,   je také dobrý pro svaly a posiluje imunitní systém.   Nemluvě o tom, že horký nápoj je velmi příjemný zejména v noci, kdy je ještě studený.

 

A co víc, to, co vám ukážeme, je také super levné   :   co víc si přát? Pokud pak zvolíte skořápkovou verzi     (můžete je také libovolně střídat),   recyklujete přísadu   , která se běžně vyhazuje. Dobrý způsob, jak udělat něco dobrého pro sebe a zároveň udělat něco pro životní prostředí, ne?