Chcete se okamžitě a bez použití chemických repelentů  zbavit hmyzu  ve vaší domácnosti   ?  Je to přání každého, zvláště teď, když je léto za dveřmi a tato otravná zvířátka začínají narušovat naše domovy.

Mouchy, mšice, roztoči, komáři, švábi atd. Ničí naše domy a nenechají   nás měsíce samotné! Naštěstí existuje   jednoduchý, ale účinný prostředek  , jak se jich zbavit během několika minut: čtěte níže.

Během této doby stále více lidí vaří bobkové listy – zde je důvod!

Prozradíme vám, jak si vyrobit zcela přírodní   (a pro nás lidi velmi voňavý) repelent  , který váš domov zbaví nežádoucího hmyzu během pár minut.

  V hrnci    dejte vařit   litr vody a poté přidejte 15 bobkových listů a 10 hřebíčků.     Obě ingredience spolu několik minut vařte . Když tekutina   vychladne,   nalijte ji do   rozprašovače   (druhu používaného k zamlžování rostlin). Nastříkejte do všech oblastí domu, kde zaznamenáte přítomnost hmyzu, bez ohledu na místnost. Můžete to dělat v koupelně, kuchyni, spíži nebo kdekoli chcete, dokonce každý den. Přípravek je zcela přírodní a   nemá žádné kontraindikace   , takže je bezpečný pro lidi i domácí zvířata. Pokud chcete, můžete   přidat několik lístků máty   , abyste zvýšili repelentní účinek produktu.

Jak můžete okamžitě vidět, zápach, který vydává, je dobrý pro člověka, ale vůbec není dobrý pro hmyz, který jen doufá, že unikne, když ho ucítí.

Můžete také použít bobkový list, abyste zabránili hmyzu!

Existuje také   platná alternativa   k metodě, kterou jsme právě navrhli: proč to nezkusit? Spočívá ve využití síly   samotného bobkového listu   bez přidání hřebíčku.

Jediné, co musíte udělat, je   spálit několik lístků a  položit je   na   talířek spolu s několika lístky máty. Talíř umístěte na místa nejvíce zasažená hmyzem a nechte ho dělat svou práci. Uvidíte, že hmyz během pár minut zmizí.

Obě metody, které jsme vás naučili, jsou kromě repelentního účinku také výborným způsobem,   jak provonět místnosti vašeho domova   bez použití deodorantů s chemickými přísadami. V podstatě dvojí efekt a velmi užitečné, aniž byste utratili jediný cent!

 

Pamatujte, že pro dobro nás samých i životního prostředí je vždy lepší věřit  přírodním prostředkům než těm umělým, které mají vždy kontraindikace.