Chcete-li cibuli nakrájet bez pláče, můžete se spolehnout na trik s ubrousky: zde najdete vše, co potřebujete vědět.

lapač ručníků

Kuchyně je bezesporu jedním z míst, kde mnozí   projevují svou kreativitu   a snaží se vytvářet lahodné pochoutky, které hosty překvapí. Z tohoto důvodu jsou některé přísady v kuchyni vždy přítomny, protože se často používají k přípravě pokrmů, které plně uspokojí chutě těch, kteří sedí u stolu. Mezi ně bezesporu patří   cibule   , prvek, který spolu s celerem a mrkví tvoří základ pro přípravu mnoha pokrmů. Cibule nejen zaručuje její výraznou chuť a obohacuje pokrmy, ale nabízí i celou řadu prospěšných vlastností.

S tímto roztokem můžete cibuli nakrájet bez pláče

Ve skutečnosti se tato složka také používá dlouhou dobu pro své  antibakteriální a protiinfekční vlastnosti  . Cibule navíc podporuje vylučování odpadních látek obsahujících dusík a zajišťuje tak optimální funkci ledvin.

nakrájíme cibuli

Cibule je také vysoce doporučenou složkou pro   ochranu srdce   a boj proti střevním červům. Konečně se zdá, že tento prvek hraje důležitou roli také pro diabetiky, kteří tak mohou těžit z vlastností cibule.

Pokud však musíte připravovat pokrm s cibulí, budete se muset potýkat i s problémem souvisejícím s touto surovinou.

Ve skutečnosti není loupání cibule snadný úkol. Kromě velmi silného zápachu, který cibulka slavné rostliny vydává, je cibulka tím prvkem, který   nás  neustále nutí plakat.

Co můžete udělat, abyste zabránili praskání cibule při loupání? I v tomto případě nám mohou pomoci  tzv. „babské léky“   , které nám umožňují najít jednoduché řešení konkrétního problému.

Když přijde řeč na cibuli, ze které vám slzí oči, často se říká, že potřebujete   jen  chleba. Pokud budeme žvýkat drobek chleba a zároveň loupat cibuli, nebudeme náchylní k jejímu lámání.

Nedávné video, které se objevilo na TikTok, však odhalilo další metodu, která se zdá být mnohem efektivnější. Ve skutečnosti potřebujeme jen   vlhký ubrousek   .

Trik s vlhkými ubrousky: Jak nakrájet cibuli bez pláče

Mladý TikToker odhalil trik, jak nebrečet při loupání cibule.   Po důkladném navlhčení ubrousku opatrně položte na prkénko.   Jakmile je toto hotovo, můžete přejít k krájení cibule.

Cibule tě rozpláče

Podle uživatele TikTok   je slzný prostředek přitahován vodou obsaženou v ubrousku   , takže cibuli můžete nakrájet, aniž byste ji zlomili.

Sečteno a podtrženo:  Trik s mokrým papírovým ručníkem  dělá zázraky. Ostatní uživatelé TikTok také chtěli vyjádřit svůj názor a potvrdili, že tato jednoduchá technika vám může pomoci vyhnout se pláči při loupání cibule.

 

Některé dobré alternativy, jak se vyhnout pláči při krájení cibule, je   zmrazit ji   nebo nosit ochranné brýle.