Takže se mi podařilo vyčistit spárovací hmotu bez bělidel a odstranit všechny stopy nečistot a plísní, stejně jako já.

Vyčistěte špinavou spárovací hmotu

Čištění spár dlaždic je jedním z nejnenáviděnějších a nejobtížnějších úkolů v domácnosti.  Mnohokrát se uchýlíme k bělení, protože si myslíme, že je to jediný účinný lék, ale ve skutečnosti existuje ještě jedna stejně plodná metoda   . Tohle je ono.

Vyčistěte spáry bez bělidel

Když spáry na dlaždicích zčernají, je to známka nečistot, bakterií, bakterií a plísní   a nikdo se s tím nechce vypořádat. Aby se tomuto problému předešlo,  je nezbytné pravidelné čištění spojů   . Pokud se však i přes vaši maximální snahu objeví černý povrch znovu, jediným řešením se zdá být bělidlo. Musím však přiznat, že nejsem velkým fanouškem bělidel, a tak   jsem hledal (a našel) způsob, jak znovu vybělit spáry na dlaždice bez použití bělidla  a rozhodl jsem se o to podělit s ostatními.

Nejprve je ale nutné si ujasnit:   černá barva, která se ukládá ve spárách, je způsobena především plísní, která se obvykle tvoří tam, kde je velká vlhkost   (proto jsou koupelna a kuchyně prostředí, ve kterém násobit). nejlépe může).  Ve skutečnosti se plísně živí špínou, úlomky a vlhkostí   . Co je tedy potřeba, je způsob,   jak plíseň odstranit a zabránit tomu, aby se brzy poté znovu vytvořila   . V první řadě musíme dbát na to, abychom   co nejvíce větrali prostředí, kde nejvíce hnízdí, a následně snižovali vlhkost   . Nyní přejděme k léku na černotu, který nezahrnuje použití bělidla.

Velmi účinný prostředek.

Už žádná špína a plíseň

K odstranění špíny z koupelnových a kuchyňských spárovacích linek používám skvělou metodu, která nevyžaduje použití bělidel nebo jiných čisticích prostředků. Domácí lék je velmi jednoduchý na výrobu a můžete jej použít i na jiné povrchy a předměty, které potřebujete dezinfikovat nebo dezinfikovat, protože likviduje plísně a zabraňuje jejich opětovnému výskytu.  K tomu budete potřebovat 250 ml destilované vody, 200 ml peroxidu vodíku, 10 g kyseliny citrónové a celou lžičku saponátu   .

 

Nejprve musíte   rozpustit kyselinu citronovou v destilované vodě a poté přidat peroxid vodíku a mycí prostředek na myčku   nechat   jako poslední   . Jakmile dobře promícháte všechny ingredience, můžete   výsledek nalít do nádoby s rozprašovačem a nastříkat na ošetřovaná místa   . Před aplikací této směsi však   povrch omyjte vodou a marseillským mýdlem a nechte 15 minut působit   .  Přejeďte   spáry   nízkotlakým rozprašovačem a teprve poté nastříkejte roztok pro kutily. Nyní nechte působit 30 minut, poté vydrhněte kartáčem a opláchněte   , hotovo: bílé spáry chráněny před plísní!