Co se stane, když dáte  tři hrozny   do   vázy plné zeminy?  To se stane asi po deseti dnech.

S nástupem   podzimní sezóny   se hrozny stávají jedním z nejcennějších druhů ovoce, které je   bohaté na mnoho   užitečných živin pro lidské tělo. Nákup tohoto lahodného podzimního ovoce zahrnuje poměrně vysoké náklady. Je možné   pěstovat hrozny doma   bez vysokých nákladů? Zde představujeme   techniku, která spočívá v   umístění tří hroznů do vázy plné zeminy. Zde je výsledek asi po deseti dnech.

Hrozny, dal jsem semínka do země a po 10 dnech se stane něco nemyslitelného!

Hrozny jsou   lahodné ovoce,   typické pro   měsíc září   a bohaté na množství nutričních vlastností. Většina kalorií v hroznech pochází ze sacharidů, z nichž většinu tvoří cukry. Odhaduje se, že   glykemický index hroznů  je kolem 59   . Jedna porce hroznů   poskytuje 62 kalorií,   0,6 g bílkovin, 16 g sacharidů a 0,3 g tuku. Hrozny jsou vynikajícím zdrojem vitamínů C a K.

Hrozny jsou vynikajícím   zdrojem vitamínu K   , manganu a   vitamínu C,   které pomáhají opravovat tkáně a   posilují imunitní systém.  Hrozny podporují srážlivost krve, poskytují pořádnou dávku antioxidantů, zlepšují paměť a kognitivní funkce,   regulují hladinu cukru v krvi   a působí proti syndromu dráždivého tračníku a Crohnově chorobě.

Dal jsem 3 hrozny do vázy plné zeminy: podívejte se, co se stane po několika dnech!

Nákup hroznů v supermarketu je poměrně drahý. Z tohoto důvodu se mnozí rozhodnou pěstovat   hrozny na terasách a balkonech:   toto řešení je ideální pro ty, kteří nemají zahradu nebo sad, ale nechtějí přijít o blahodárné vlastnosti tohoto mimořádného ovoce. Aby hrozny dobře rostly, potřebují   hodně místa   : pořiďte si   tři hrozny, které   můžete zasadit do velkého květináče s dostatkem zeminy  .

Pro   hnojení půdy  byste měli přidat    hnojivo na bázi jedlé sody, vajec a kávové sedliny.  Aby hrozny dobře rostly, měly by   být pěstovány v půdě s pH   5 nebo 6.  Pokud jde o zálivku, rostlina vinné révy   nepotřebuje příliš mnoho vody:   půda se musí odvodňovat na správném místě a pravidelně. Je třeba se vyhnout přímému slunečnímu záření, proto je vhodné umístit rostlinu   do specifických zastíněných oblastí   Pokud dodržíte tato opatření,   bude pěstování hroznů v květináčích opravdu snadné!

Uvidíte, že s trochou trpělivosti a vytrvalosti se vám podaří přinést ovoce přímo ze zahrádky nebo z terasy či balkonu na stůl!