Efektivní metoda, která vám zajistí dokonale čistou a vydezinfikovanou koupelnu za pouhých 15 minut.

Úklid koupelny

Ne vždy máme dostatek času věnovat se každodennímu úklidu domácnosti, ale dezinfekci a úklid některých prostor, jako je například koupelna, je nutné provádět každý den co nejlépe.

V článku vám povíme o opravdu účinné a velmi rychlé metodě, která vám umožní   získat čistou a vydezinfikovanou koupelnu za pouhých 15 minut.

Tohoto výsledku dosáhnete také použitím   zcela přírodních produktů   , které se vyskytují v našich domácnostech. Metoda, o které budeme hovořit, se velmi snadno používá a nevyžaduje použití desítek různých produktů pro různé povrchy, které mají být ošetřeny.

Tato metoda čištění   je   inspirována metodou používanou v hotelech,   kde je potřeba co nejvíce dezinfikovat každý pokoj, ale je na to málo času.

Úklid koupelny

Možná si říkáte, že je nemožné   získat dokonale čistou koupelnu za pouhých 15 minut vašeho času, ale je to proveditelné, protože nejenže budeme schopni dobře vyčistit naši koupelnu, ale i   ty nejvíce zanesené nečistoty, abychom odstranili černé skvrny. skvrny, stopy vlhkosti a prachu, které se hromadí každý den.

Vyčistěte koupelnu rychlou technikou inspirovanou hotelovým úklidem

K použití této techniky musíme získat vše, co potřebujeme. Pojďme si tedy povědět o těch   správných přípravcích   , se kterými naši koupelnu rychle vyčistíme a odstraníme všechny druhy nečistot.

Musíme si proto pořídit   dezinfekční prostředek   ,   konkrétní čisticí prostředek do koupelny   , nějaké   utěrky z mikrovlákna   , které lze k čištění použít,   prostředek na čištění skla   a   potřebné a vhodné ubrousky  k tomuto účelu.

Potřebujeme také   koupelnový odstraňovač vodního kamene   ,   kartáče   ,   jednorázové rukavice   na ochranu rukou,   pytle na odpadky   a některé   přírodní produkty   , které bychom již měli mít doma.

Tato technika čištění vyžaduje, abychom pokaždé, když potřebujeme   rychle vyčistit koupelnu   , rozmístili všechny produkty na různé povrchy, které mají být čištěny, ale s opláchnutím přistoupíme až později.

Obecně čistíme vždy jednu koupelnovou baterii s jedním přípravkem, poté ji opláchneme a přejdeme k další koupelnové baterii.

V tomto případě však   naneseme všechny potřebné přípravky společně na každou podlahu, nábytek a povrch koupelny, který potřebujeme vyčistit, necháme přípravky chvíli odpočinout a teprve poté opláchneme každý mýdlový prvek.

Optimalizace času a hygieny zaručena

Pokud potřebujeme   vyčistit toaletu, můžeme postupovat takto: na kohoutek nasypte trochu   jedlé sody   a nechte asi 15 minut odstát.

Přidáme   100 gramů hrubé soli   a štětcem povrch potřeme, aniž bychom jej ihned slili.

Díky této metodě je toaleta po umytí dezinfikovaná, čistá, bez šmouh a lesklá.

K   čištění obkladů můžeme použít teplou vodu   smíchanou s   peroxidem vodíku   a lžící     jedlé   sody   .

Cílem je vytvořit homogenní směs, kterou následně rozetřeme po dlaždicích. Směs lze nanést i na spáry a nechat cca 15 minut působit.

K   odstranění vodního kamene a jiných druhů vodního kamene můžeme místo něj  použít bílý ocet a vodu   .

K tomu musíme vytvořit jedinečné spojení. Pro použití směsi můžeme použít   nádobu s dávkovačem   , který nám umožňuje nastříkat tuto směs přímo na ošetřovaná místa. Také v tomto případě necháme působit 15 minut a poté odstraníme.

V omezeném čase je vždy velmi obtížné   sklo vyčistit, často proto, že je obtížné odstranit vzniklé skvrny.

K jejich účinnému čištění použijeme   100 ml octa spolu s 500 ml vody   . I v tomto případě dáme získanou směs do   odměrky s dávkovačem.

Tento prostředek lze použít téměř na všechny povrchy včetně zrcadel. Kromě účinného čištění je ideální i pro   dezinfekci všech prostor koupelny.

Teď už   nám zbývá postarat se jen o hlavní prvky koupelny jako je vana či sprchový kout, bidet a umyvadlo   . V tomto případě používáme   speciální čisticí prostředek   , který zajistí, že bude ošetřen každý kout.

Počkáme   těch pověstných   15 minut   , než přípravky začnou působit a   poté   kompletně opláchneme všechny povrchy a toalety v koupelně.

 

Po vyčištění podlahy   jsme dokončili úklid koupelny   a můžeme říci, že jsme s výborným výsledkem spokojeni.