Znáte nějaké domácí triky, jak vybělit spáry podlah? Opravdu tam je a bude podlaha neustále zářit.

bílá těsnění
Bělená spárovací hmota – Imilanesi.Nanopress.it

Věděli jste, že existuje   domácí trik, jak    vybělit  spáry ve  vašem domě? Měli byste vědět, že tento trik je super snadný a   podlaha se díky němu bude lesknout   . K jeho přípravě potřebujete jednoduché, snadno dostupné suroviny a také levné. Pojďme zjistit, v čem tento trik na bělení podlahových spár spočívá a jak jej uvést do praxe!

Zesvětlit podlahové spáry

Podlahové spáry jsou   jednou z nejobtížněji ošetřovatelných oblastí v domácnosti   a také vyžadují častější čištění, aby podlaha nevypadala staře a opotřebovaně. Tento proces, jak jsme již zmínili, patří k nejsložitějším a odstranění   nečistot a prachu ze spár   je skutečně náročný úkol.

Nečistoty, které se usazují na spárách, zůstávají uvnitř a pokud je včas nevyčistíme,   podlaha ztratí své kouzlo   a stane se matnou a nevzhlednou. Na trhu jsou různé prostředky na čištění spár, ale ne všechny jsou účinné a většina obsahuje nečistoty, které mohou dlaždice poškodit.

černé úniky

Jak tedy   zesvětlit spáry podlah   a cihly znovu zazářit? Místo používání agresivních a drahých přípravků existuje domácí metoda, která vám umožní dosáhnout velmi čistého, bílého spoje během několika minut a s velmi malým úsilím.

Jedná se o směs přírodních produktů ideálních k ochraně obkladů, zachování jejich barev a vzorů a k tomu, aby spárovací hmota opět vypadala jako nová. Suroviny , které využijete, najdete i   ve své kuchyni   a určitě je máte i ve spíži, takže je nemusíte kupovat, stačí je použít pro tuto velmi účinnou domácí metodu!

Co k přípravě tohoto triku potřebujete?

K   přípravě tohoto domácího triku   potřebujete pouze   ingredience, které lze snadno najít   a které pravděpodobně již máte, protože jsou přítomny v každé domácnosti. Navíc jsou to ekonomické látky a i když je musíte kupovat,   neutratíte přehnané množství   . Zde je to, co potřebujete k přípravě bělícího make-upu:

  • Bílý vinný ocet;
  • hydrogenuhličitan sodný;
  • tekuté prací prostředky pro pračky;
  • Vodopád;
  • láhev s rozprašovačem;
  • Kartáček na zuby.
jak čistit spárovací hmotu

Jak vidíte, jedná se o produkty, které   máte pravděpodobně také doma   , většinou v kuchyni, a které máte k dispozici, abyste se doma o prázdninách nalíčili.   Níže je   postup přípravy.

Jak připravit roztok

Postup přípravy domácího triku na čištění podlahových spár je snadný a také rychlý.   Příprava tohoto řešení   zabere velmi málo času a k dosažení vynikajících výsledků na spojích podlahy potřebujete pouze zubní kartáček. Toto je to, co byste měli udělat, abyste si doma připravili make-up:

  • Nalijte vodu do láhve;
  • Nastříkejte na ošetřovanou oblast;
  • Nasypte jedlou sodu na postiženou oblast;
  • Přidejte také několik kapek bílého octa.

Jakmile   se bílý ocet a   jedlá soda dostanou do kontaktu, dojde k chemické reakci, která   vytvoří spoustu pěny   . Jakmile k reakci dojde, vezměte si zubní kartáček a začněte energicky drhnout podél spár, kde se přísady rozšířily.

 

Po vydrhnutí přidejte několik kapek pracího prostředku a pokračujte v drhnutí. Po dokončení operace   ošetřované místo pečlivě opláchněte hadříkem   namočeným ve studené vodě   . Po zaschnutí je podlaha lesklá a velmi čistá a   je   vidět barevný rozdíl mezi ošetřenými a neošetřenými spárami. Podlaha je nejen čistá, ale také kompletně vydezinfikovaná a lesklá.