Aby vám dům voněl, můžete se spolehnout na prostředek tak účinný, že hosty překvapí.

Pokojová vůně

Když se připravíte na komplexní úklid domácnosti, doufáte, že budete schopni   dezinfikovat každý kout vašeho domova   a  odstranit nečistoty, prach a skvrny. Úklid každé místnosti ve vaší domácnosti by však měl mít za cíl zanechat   omamnou vůni   , která udělá atmosféru mnohem útulnější a umožní vám lépe přivítat hosty. Život ve voňavém domě je bezesporu příjemnější. Navíc na dům, který voní, budou návštěvníci vždy rádi vzpomínat.   Zdá se, že některé domy si dokážou   udržet skvělou vůni déle než jiné – na čem to závisí?

S tímto produktem získáte do svého domova neobyčejné aroma

Ve skutečnosti existují tajemství, konkrétně   přírodní a organická léčiva   , která udrží dům voňavý vždy a po dlouhou dobu. Zaměření se na tato řešení, lepší než chemické prostředky, je vždy tou nejlepší volbou, také proto, že jich lze skutečně dosáhnout v několika jednoduchých krocích.

Parfém v domě

Nejprve nalijte   250 ml vody   do skleněné nádoby.   Jakmile je toto hotovo,   musí být do nádoby přidáno 60 ml denaturovaného lihu, to znamená, že musí být podroben postupu, který umožňuje jeho použití jako fungicidu   a baktericidu   a také ochranu před mikrobiologickou kontaminací.

V tomto případě je také velmi užitečný denaturovaný líh pro podporu  rychlejšího vysychání   v místech, kam budeme aplikovat námi připravený roztok.

Přidejte 60 mililitrů bílého octa do džbánu    a poté víčko koncentrované aviváže.

Aviváž, kterou běžně používáme v oděvech, je v pořádku, i když koncentrovaná verze zaručuje  déletrvající vůni   , a proto je výhodnější.

Roztok je také vhodné obohatit o dvě lžíce   koncentrované aromatické esence   (postačí jakákoliv jiná, záleží na vaší chuti). Mnozí dávají přednost mátě, protože dává do okolí velmi svěží aroma, ale výběr je volitelný.

Po přidání všech přísad je vhodné   roztok dobře promíchat,   aby bylo vše homogenní.

Po dokončení tohoto kroku by měl být celý roztok nalit   do rozprašovací lahvičky   . K tomu můžete použít trychtýř, který vám umožní nalít vše, aniž byste ztratili jedinou kapku.

Nastříkejte roztok všude – dům bude nádherně vonět

Po zavření rozprašovače   můžete přírodní prostředek začít aplikovat do všech místností domu,   aby se výjimečné aroma rozšířilo do všech místností.

Provoňte dům

Roztok by měl být nastříkán i na nábytek, například na postel v ložnici, ale i na pohovku, která je dominantou obývacího pokoje, nezapomíná se ani na koupelnu a kuchyň.

Abych to shrnul, tento produkt, který jsme právě připravili, lze nastříkat kamkoli.   Během chvilky se vůně rozšíří po celém domě   a my si můžeme vychutnat skutečně omamnou vůni.

 

Hlavním rysem tohoto řešení je, že   parfém dlouho vydrží   ; Navíc, pokud efekt vyprchá, můžete si ho připravit znovu za pár minut. Účinný, dlouhotrvající a především velmi produktivní prostředek.