Existuje snadný způsob, jak se zbavit pavouků ve vaší domácnosti za méně než jeden dolar. 

Přípravek proti pavoukům

Pavouci často napadají domov, aby hledali úkryt a našli hmyz, kterým se živí. Jedná se o malá zvířata, kterých se po celém světě vyskytují tisíce druhů. Udržování čistoty v domě však často nestačí k tomu, aby se pavouci neusadili. Existují přirozené způsoby, jak je udržet mimo obytné prostory. Chcete-li vědět, jak se zbavit pavouků přirozeně a s méně než dolarem úsilí, doporučuji přečíst si recenze.

Co přitahuje pavouky do vašeho domu?

Pavouci   ,   součást  rodiny pavoukovců   , žijí na různých místech a živí se především jiným hmyzem, i když někteří jsou vegetariáni. Jsou to   zvířata, která   se mohou schovat na nejneočekávanějších místech. Velmi je přitahují trhliny, štěrbiny, zadní části nábytku a stropy, kde hnízdí a tkají své sítě.

Pavouci jsou zřejmě   přitahováni jiným hmyzem   v domácnostech. Pavouci jsou přitahováni k rostlinám, protože poskytují ochranu. Velmi husté druhy rostlin, jako je břečťan, poskytují pavoukům vhodný úkryt k životu i lovu,   milují také teplo a úkryt, kde mohou poklidně žít. 

Zbavte se pavouků

Je vhodné vždy zajistit, aby mezi větvemi vašich pokojových rostlin nebyly žádné pavučiny. Pavouci se rádi dostávají do malých štěrbin. Aby se jim nedostalo do domu, je vhodné uzavřít všechny otvory a   uchýlit se k přírodním prostředkům proti pavoukům. 

krmení pavouků

Pavouci se živí převážně hmyzem a jsou tedy masožravými zvířaty. Dá se říci, že jídelníček tohoto zajímavého hmyzu se liší v závislosti na druhu a prostředí, ve kterém žijí. Tito   malí osminozí tvorové   se rádi živí mouchami, mravenci, komáry, šváby, cvrčky a moly.

Existuje několik druhů   masožravých pavouků   , kteří chytají svou kořist předením sítí, skákáním, stavěním nor nebo maskováním. Pavouci produkují látku, kterou používají k budování svých slavných sítí   a   lapení své kořisti. Aby se krmili,   pavouci sají vnitřní tekutiny své kořisti,   dokud nejsou úplně suché.

Existují   druhy obřích pavouků   , kteří se živí ještěrkami a žábami. Přestože jsou některé druhy pavouků býložravé, živí se nektarem některých rostlin. Je třeba poznamenat, že pavouci dokážou přežít dlouhou dobu bez jídla, ale jakmile sežerou velké množství kořisti, vydrží bez jídla i týdny.

Odstraňte domácí pavouky přirozeně

Tato malá zvířata, která jsou prospěšná pro ekosystém, by měla být vyvedena ven a nikdy by neměla být zabita. První a nejjednodušší metodou, jak   zabránit pavoukům u vás doma,   je   odstranit pavučiny,   jakmile se objeví. Chcete-li, aby   se pavouci nedostali do vašeho domu za méně než jeden dolar,   jednoduše použijte   mátový olej   . Vše, co musíte udělat, je vyrobit   směs mátového oleje a vody   a nastříkat ji do rohů mezi dveřmi, stropy, okny a parapety.

kurkuma

Dalším účinným způsobem, jak   udržet pavouky daleko od vašeho domova,   je použití   kurkumy.   Jde o koření, které se vyznačuje velmi silnou vůní, která odpuzuje hmyz. Kurkuma může být umístěna v květináčích a na místech, kde ji můžete držet pryč. Zdá se , že umístění některých aromatických rostlin kolem domu, v blízkosti okenních parapetů a oken, jako je   tymián, máta nebo citronová tráva, zabraňuje hmyzu, jako jsou pavouci. 

 

Vinný ocet   je také dobrý způsob, jak zabránit pavoukům a jinému hmyzu. Jednoduše nastříkejte trochu octa smíchaného s vodou na dveře a okna, abyste je udrželi pryč.   Křemelina   je prášek extrahovaný z horniny, který lze použít k dezinfekci domova pavouků. A konečně, k vymýcení  pavouků a pavučin   lze použít kaštany  umístěné v blízkosti dveří a oken, jejichž pach pavouci zřejmě neocení.