Pokud hledáte způsob, jak se zbavit plísní bez bělidel, prozradím vám své tajemství: bude to za chvíli pryč!

odstranit plíseň

Odstranění plísní ze stěn může být skutečný problém a často se jediným řešením zdá být bělidlo   . Tuto metodu však můžete použít k odstranění plísní bez použití bělidla. To je to, co byste měli udělat.

Zbavte se plísní bez bělidel

Plíseň je houba, která obvykle postihuje rohy stěn domů, kde se koncentruje hodně vlhkosti   , a ne náhodou se tvoří hlavně v koupelně. Ve skutečnosti jsou kondenzace, pára a vysoké teploty něčím jako rájem pro růst plísní.  Tato houba je také velmi nebezpečná   , protože kromě toho, že se jedná o těžko odstranitelný problém pouze na stěnách vašeho domova,   může být i zdraví nebezpečná a způsobovat onemocnění dýchacích cest   .

Proto, jakmile   zaznamenáte tvorbu plísní, je nejlepší ji ihned odstranit   . Samozřejmě také musíte dávat pozor, abyste nepoškodili stěnu, ke které je připevněn. Produktem pro domácnost, o kterém je známo, že je nejúčinnější proti plísním, je   bělidlo. Použití tohoto prostředku by však zhoršilo dobrou fixaci barvy a bělidlo je také potenciálně zdraví škodlivé   . Alternativní a   přírodní lék vám může pomoci vyřešit problém s plísněmi   , o tom to celé je.

přírodní lék

Make-up bez bělidel

Než se však plísně vůbec zbavíme, podívejme se, jak   jejímu vzniku zabránit   . Především se vyvarujte   udržování topení nad 21 stupňů   , protože nad touto teplotou se tvoří plísně,   a zajistěte větrání místností alespoň třikrát denně   . Vyvarujte se také   sušení prádla doma   , protože se tím vytváří velká vlhkost, a   pokud možno používejte v koupelně a kuchyni odvlhčovače   . Nakonec ozdobte svůj domov   aloe vera, kapradiny a orchideje, protože zabraňují rozvoji plísní   a jsou také krásným pohledem.

 

Chcete-li odstranit plíseň bez bělidla, musíte   smíchat 100 ml bílého octa, 1 polévkovou lžíci jedlé sody a několik kapek tea tree oleje   . Jakmile je roztok připraven,   použijte vatový tampon k osušení plísně znovu a znovu   (při stříkání přímo na stěny hrozí zanechání šmouh),   dokud úplně nezmizí   . Pokud víte, že některá místa jsou obzvláště citlivá na vznik plísní,   můžete tuto metodu použít i jako preventivní opatření   , abyste zabránili tvorbě plísní. Tato metoda je   přírodní, zdravotně nezávadná a super ekonomická, ale především extrémně účinná