Našli jste ve svém domě myš a zoufale ji potřebujete co nejrychleji chytit? K tomu se hodí jednoduchá plastová krabička.

Past na myši

Noční můrou mnoha lidí je nalezení jedné nebo více  myší ve svém domě  . Zejména ti, kteří žijí ve venkovských oblastech nebo určitě v okrajových oblastech daleko od populačních center, mohou být vystaveni většímu riziku setkání s těmito hlodavci ve svých domovech.

Existuje mnoho metod, jak myši z našeho domova co nejvíce eliminovat. Každý, kdo má zahradu, například přesně ví, do jaké míry mohou tito hlodavci narušit pravidelný vývoj rostlin a trav.

Pokud máte na zahradě jednu nebo více koček, vždy držte hlodavce mimo dosah. Ne každý však má doma nebo venku zvířata. To vám umožní využít některé aromatické rostliny, jejichž vůně drží hlodavce pryč.

Přítomnost myší představuje velmi vysoké riziko pro hygienu   jak na zahradě, tak v nejhorším případě i v domácnosti:   myši totiž přenášejí četné bacily a bakterie   a mohou přenášet některá nepříjemná onemocnění, jako je salmonela.

Riziko, které nikdo nechce podstoupit. Ti, kteří žijí na venkově, často připravují strategie, jak nikdy neriskovat, že se ve svém domě nebo na zahradě setkají s jednou nebo více myšmi.

V tomto článku bychom vám rádi představili velmi platnou strategii,   jak chytit myši do jednoduché plastové krabičky   . Zde najdete vše, co o něm potřebujete vědět.

Metoda lovu myší v plastové krabici.

Každý, kdo má fobii z myší a žije v oblasti, kde je vysoké riziko jejich přítomnosti, přesně ví, jak důležité je   klást skutečné pasti.   Nejzákladnější varianty   mají mechanickou past na sýr.

Past na myši

Toto je klasická past, která se také používá v kreslených filmech a která vstoupila do společné představivosti každého.   Arašídové máslo a ořechy   jsou další potraviny, které myši milují. Proto bude možné vytvořit pasti, které myš přiblíží a následně ji chytí.

Jiní lidé však používají ještě drastičtější metody, jako je   jed na krysy   . Jedná se však o vysoce chemické produkty a velmi nebezpečné, zvláště když jsou v domácnosti děti nebo zvířata.

Pojďme proto objevit přirozenější, efektivnější a méně riskantní řešení, jak u vás doma, na zahradě nebo v garáži chytat myši. Proto   je velmi užitečná jednoduchá plastová krabička   .

Typy zachycení pomocí této metody

  Každý z nás má doma alespoň jednu   plastovou krabičku . K implementaci účinné strategie odchytu myší je však zapotřebí kruhová strategie.   Uvedu příklad: klasický plastový odpadkový koš   , který najdeme v několika kancelářích nebo v některých částech domu, může fungovat.

Plastová krabička

S tímto plastovým košíkem můžete chytat myši  . Tak jako? Do něj můžete umístit nějaké jídlo nebo listy s vůní, která může tyto hlodavce přilákat.

Jakmile to uděláte, možná budete chtít získat  starý kryt ventilátoru   a umístit jej na plastovou nádobu. Na nádobu položte víko a pořiďte si také   dřevěné prkénko   . Funguje jako „stahovací most“, který zvedne myši přes kryt – s otvorem – přes koš.

Myši očichávají jídlo nebo jiné předměty v krabici,   vyskočí a uvíznou   .

Jako alternativu k plastovému kbelíku můžete použít i   obyčejný kbelík  . Je důležité, aby kryt dobře přilnul a aby tam byl otvor, kterým mohou hlodavci vniknout a uvěznit se.