Myčka   nádobí    je jedním z    nejpoužívanějších spotřebičů v domácnosti   . Umožňuje nám ušetřit čas po obědě či večeři, ale musíme vědět, jak jej lépe využít, aby   bylo nádobí čisté a lesklé. 

Mnoho lidí diskutovalo o problému nutnosti  sušit nádobí po myčce,   protože je příliš mokré. No, existují    dva triky   , jak tento problém vyřešit: Prvním je   nechat myčku    po mytí  půl hodiny  zavřenou, aby pára vytlačila vodu. Druhým je   pověsit hadřík na dvířka spotřebiče na další půlhodinu,   aby hadřík absorboval veškerou   vlhkost   .

Matné talíře a sklenice v myčce: to je trik hospodyněk, aby se leskly

Není vaše nádobí  po umytí v myčce  tak lesklé   , jak byste si přáli   ? S tímto   domácím   , přírodním a ekonomickým pracím prostředkem je výsledek zaručen. Když nádobí správně umyjete, bude nejen   super čisté     a vydezinfikované,   ale také dokonale   lesklé   . Výsledek na konci pracího cyklu však může být zklamáním. Už se vám někdy stalo, že jste je vyndali z myčky a zjistili, že jsou matné a plné skvrn? Existuje mnoho důvodů, jako je   nesprávná teplota, příliš mnoho pracího prostředku nebo příliš mnoho   vápna ve vodě. 

Na trhu   jsou různé přípravky    , díky kterým se vaše nádobí v myčce leskne, ale existuje i řada   přírodních prostředků, které vám mohou pomoci   k neuvěřitelnému a efektivnímu výsledku.

Domácí prostředek na mytí nádobí do myček, vaše nádobí i sklenice se budou lesknout jako nové!

Vyrobit si doma  vlastní čistič   z přírodních surovin neublíží vašemu zdraví ani životnímu prostředí a konečný výsledek vás překvapí. Nejen, že se velmi snadno vyrábí, ale je také mnohem levnější než mnoho komerčních produktů.

Co potřebuješ:
  • 1 litr destilované vody
  • 150 g kyseliny citrónové
  • 5 kapek esenciálního oleje podle chuti

Příprava a návod k použití.

Kyselina citronová má  úžasné čisticí vlastnosti   , a proto ji mnoho lidí často používá k čištění domácností. První věc, kterou musíte udělat, je   nalít   destilovanou vodu    do velké nádoby    , poté   přidat kyselinu citronovou a dobře promíchat,   aby se dokonale rozpustila. Poté přidejte    kapky esenciálního oleje   (citronového, citrusového nebo oblíbeného aroma) pro provonění pokrmů.

Nyní je váš účinný a ekonomický   oplachový prostředek  připraven k použití.   Nalijte směs do rozprašovače   a   nastříkejte ji přímo na nádobí   , než začnete oplachovat. Můžete   jej také nalít přímo do zásuvky na prací prostředek.

 

Po dokončení mycího cyklu si okamžitě všimnete, že vaše nádobí je nejen   super čisté a voňavé,   ale také   lesklé.   Po vyzkoušení tohoto  fantastického přírodního produktu  se bez něj neobejdete. Kromě    leštění   nádobí jej využijete i   k čištění myčky   . Tak jako? Jednoduše nastříkejte   na stěny a začněte s rychlým mytím   . I ty nejodolnější skvrny snadno zmizí!