Existuje mnoho způsobů, jak si vychutnat slavné ovoce nesmrtelnosti a krásy, jedním z nich je následující   jablečná maska.   Jablko je velmi všestranné ovoce, a proto se dá využít mnoha způsoby, mimo jiné v kuchyni jako součást   přírodní kosmetiky.

Díky jeho slávě jako ovoce krásy najdeme jablko v mýdlech, tonerech, krémech a dalších produktech péče o pleť.   Složky v této masce nám umožňují   plně využít vlastnosti jablka pro pokožku a zároveň   těžit z výhod medu.   Další jablečnou masku, kterou navrhujeme, lze připravit doma  s velmi malým počtem přísad a velmi jednoduchým způsobem. 

Vrásky na obličeji, jakmile tento lék vyzkoušíte, už bez něj nebudete!

Pleť se v průběhu let mění a v určitých fázích života    je normální, že se objevují slavné mimické linky.   Znečištění, ultrafialové paprsky, nedostatek pohybu, volné radikály a další faktory přispívají   ke zhoršování pleti.   Díky tomu vypadá matně, vysušeně, vrásčitě a s větším množstvím nahromaděných nečistot.

Tyto faktory často způsobují, že člověk vypadá mnohem starší, než by na svůj věk vypadat měl. Pro snížení negativních účinků na pokožku doporučují odborníci na krásu   věnovat jí  každodenní  péči  . Rada zní poskytnout pokožce živiny, které co nejvíce potřebuje   k udržení zdraví a krásného vzhledu.   Všechna ošetření musí samozřejmě   doprovázet  dobrá hydratace   a vyvážená strava.

Zelené jablko, použijte ho takto k boji proti vráskám a známkám stárnutí na obličeji!

Jablko poskytuje velké množství vlákniny, ideální pro   dobré trávení   a   usnadnění vyprazdňování.   Stejně tak toto ovoce pomáhá zlepšovat  metabolismus cholesterolu a glukózy v krvi   a stimuluje funkci jater a ledvin.

Proto    čistící vlastnosti jablek podporují eliminaci toxinů   , které mohou být zodpovědné za různé kožní problémy. Díky vysokému obsahu antioxidantů, vitamínů A a E, které pomáhají inhibovat působení volných radikálů na buňky, je jablko výborným spojencem   pro pokožku.

Jablko se jako kosmetický přípravek vyznačuje především kyselinou jablečnou a vinnou, které podporují  odstranění nečistot   a zbytků odumřelých buněk.

Mnozí začali kombinovat zelená jablka s medem. Jakmile uvidíte výsledek, budete to dělat často!

Vzhledem k tomu se jablko stalo ideálním ovocem pro   výrobu masek    na   opravu a péči o pokožku.   Příprava následující masky je velmi jednoduchá a snaží se co nejlépe využít  antioxidační a hydratační vlastnosti tohoto ovoce,  ideální pro boj s příznaky stárnutí.

Ingredience

  • 1 zelené jablko
  • 3 polévkové lžíce rostlinného mléka dle vlastního výběru (30 ml)
  • 2,5 lžíce organického medu (25 g)

Příprava

  • Jablko dobře omyjte. Nakrájíme na plátky a odstraníme jádřince. Slupku není nutné odstraňovat.
  • Přidejte plátky jablek do mixéru spolu se zbývajícími přísadami a rozmixujte do hladka.

Před aplikací masky na obličej, krk a dekolt    je velmi důležité pleť očistit neutrálním mýdlem a studenou vodou.   Pokud jsme nanesli make-up, musíme všechny zbytky odstranit dobrým čisticím prostředkem.

Když je pleť čistá a svěží, odebereme   pořádné množství připravené jablečné, medové a mléčné masky   a pomocí štětce naneseme na pleť. Je důležité ho rovnoměrně rozložit po celém těle.   Nenanášejte masku na rty a oční okolí,   protože pokožka v těchto oblastech je tenčí a citlivější.

 

Jablečnou masku necháme působit   20 minut   a poté opláchneme vodou. Poté není nutné používat hydratační krém, protože med již pokožku intenzivně hydratoval.